Başvurular

Beyyazı Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022

Beyyazı Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022, iş başvuru bölümüzde Beyyazı Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Beyyazı Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Beyyazı Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Afyonkarahisar ilimizde yer almakta olan Beyyazı Belediyesi veya bilinen diğer adıyla Anbanaz Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Beyyazı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde beko loder (kazıcı-yükleyici) operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 24 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Beyyazı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir Bu talep daimi olup ülke genelinde karşılanacaktır. İSTENİLEN BELGELER 1-) En az 2 yıllık Beko Loder (Kazıyıcı-Yükleyici) Operatörü Sertifikasına (M.E.B. onaylı) sahip olmak. Gerekli belgeyi 31.05.2018 mesai bitimine kadar Beyyazı Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, gösterilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır.

Kura çekimi tarihi: 07.06.2018 günü Saat: 10.00 da Beyyazı Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü

Çalışma Adresi : BEYYAZI BELEDİYESİ AFYONKARAHİSAR MERKEZ

Bu makalemizde Beyyazı Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu