BaşvurularBankalar

Akbank 7500 tl faizsiz kredi başvurusu 2022

Akbank 7500 tl faizsiz kredi başvurusu, bankaların yeni müşteri sahibi olma yolunda yaptıkları kampayalara her gün bir yenisi ekleniyor. Bunlardan biri de Akbank’ın yaptığı Akbanklı olmak istiyorum kampanyası.. Bu kampanya sayesinde 7500 tl faizsiz kredi başvurusu yapma fırsatı tanıyor. Akbank 7500 tl faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Akbank 7500 tl faizsiz kredi şartları nelerdir? şimdi sizleri bu konuda biraz aydınlatalım isterseniz.

Başlıklar

Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Başvurusu

Akbank 7500 tl faizsiz kredi başvurusu, 7500 TL’lik yüzde sıfır faizli kredi olacağından faydalanmak için ilk kez Akbank müşterisi olmak gerekiyor. Bunun yanı sıra bu işlem Akbank şubelerinden değil mobil uygulama üstünden yapılabilmektedir..

Yani yüzde 0 faizli krediden faydalanmak için Akbank Mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

İlk olarak Akbank Mobil’i indirdikten sonra uygulamayı açıp “Akbanklı olmak istiyorum” sekmesine tıklayın.

Akbank 7500 faizsiz kredi başvurusu

İstenilen bilgileri girdikten sonra devam tuşuna basın ve 3 aşamalı kimlik doğrulama bilgilerini tamamlayın. Açılan ekran üstünden kimliğinizin ön ve arka yüzünün fotoğraflarını çekin. Başlangıç ürünlerini seçtikten sonra başvuru sonuçlarını gör ve görüşmeyi başlat tuşuna basın. Görüntülü aramadaki görevli size kredinizin durumu ile ilgili bilgiyi söyleyecek.

Kredinin geri ödemesi en fazla 12 ay taksiyle yapılıyor ve en fazla 7500 TL sıfır faizli kredi veriliyor.

12 aylık geri ödeme planında aylık taksit tutarı 625 TL’ye denk geliyor. Kredide 39,38 TL’lik bir kredi tahsis ücreti alınıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu