Başvurular

Beko iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Beko iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Beko iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Beko iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Beko iş ilanları ve iş başvurusu

Beko, Koç Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir beyaz eşya ve elektronik markasıdır. Ülkemizde sanayileşmenin yeni yeni arttığı zamanlarda Vehbi Koç, Türkiye’ye döviz girdisi sağlayacak bir ürün aramaktaydı. Bu doğrultuda salça ve konserve fabrikası için Bejenaro şifrketi ile ortaklık kurdu ve şirketin markası iki şirketin ilk iki harfi alınarak Beko oldu. Lakin ülkenin durumu sebebiyle şirket faaliyete geçirilemedi. 1983 yılına kadar Arçelik distribütörü olarak faaliyetlerini sürdürmüş ve bu tarihten sonra beyaz eşya alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Daha sonra ise Koç Grubu aracılığıyla dayanıklı tüketim grubunda ihracat markası olarak belirlenmiştir. Beko, yurt dışında satışa sunulmuş olan ilk Türk beyaz eşya markasıdır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren firma, bir dünya markası olma hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Beko bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Firma bu bireylere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Beko aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

  • Beko İş İlanları 2022
  • Beko İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beko İş İlanları 2022

Beko, yurt dışında en fazla bilinen markalarımızdan biridir. Günümüzde dünyanın 100’ü aşkın ülkesinde 280 milyonu aşkın tüketiciye ulaşmayı başarmışlardır. Bugün her iki saniyede bir Beko markalı ürünler satılmaktadır. Ülkemize en fazla döviz girdisi sağlayan firmaların başında bulunan Beko’nun bu başarısında bünyesinde istihdam edilen çalışanlarının payı büyüktür. Beko bu çalışanlarına ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Beko aracılığıyla yayına giren yahut yayına girecek olan iş ilanları içinde; mühendis, stajyer, arge teknisyeni, satış danışmanı, bakım teknisyeni, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel alımı, güvenlik görevlisi, tekniker, mağaza satış elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, işinde uzman deneyimsiz adayların part time, full time olarak başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Beko İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beko ülkemizde en fazla istihdam yaratan firmaların başında bulunmaktadır. Beko fabrikası yahut Beko mağazalarından bir tanesinde veya yurt dışında çalışma olanağı elde etmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu aracılığıyla başvurularınızı yapabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları ile bunlara ait başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu ilanlardan size uygun olanına başvuru yapabilir yahut genel başvuru bölümünden özgeçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Bu makalemizde Beko iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beko İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu