Başvurular

Bartın Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022

Bartın Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022, iş başvuru bölümüzde Bartın Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Bartın Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Bartın Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Bartın Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Bartın Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde cankurtaran alımı yapacaktır. İlan kapsamı içinde 7 cankurtaran istihdam edilecektir. Adaylar ilana 4 Haziran 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Bartın Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden, Hizmet Merkezlerimizden yahut www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren aracılığıyla bunun bunun yanında davet yapılmayacaktır. İş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep rakamının 3 katı oranında tespit edilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. -Kamu kurum ve kuruluşlarının İlçe,İl yahut Bölge düzeyinde yayımlanan geçici işçi isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içinde adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların alakalı iş gücü isteklerine başvuruları kabul edilmeyecektir.***Cankurtaran mesleğinde Gümüş Cankurtaran belgeli geçici statüde (3 ay 15 gün) çalıştırılmak üzere 7 kişi alınacaktır. 7 Haziran 2018 tarihi saat: 14:00’da Bartın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde kura çekilecektir.***

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Cankurtaran
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Bartın İtfaiye Müdürlüğü 07.06.2018 14:00 – 15:00
Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları Cankurtaran Belgesi

Çalışma Adresi : Karasu Köyü,İnkumu Tatil Beldesi 74100 BARTIN MERKEZ

Bu makalemizde Bartın Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgileri paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Bartın Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu