Başvurular

İŞKUR Aracılığıyla 352 Sekreter, Ön Büro Memuru ve Yönetici Asistanı Alınıyor

İŞKUR Aracılığıyla 352 Sekreter, Ön Büro Memuru ve Yönetici Asistanı Alınıyor, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Aracılığıyla 352 Sekreter, Ön Büro Memuru ve Yönetici Asistanı Alınıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR Aracılığıyla 352 Sekreter, Ön Büro Memuru ve Yönetici Asistanı Alınıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR Aracılığıyla 352 Sekreter, Ön Büro Memuru ve Yönetici Asistanı Alınıyor

Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanları içinde çok sayıda kadro için ilanlar yer alıyor. En az okur yazar düzeysinden yükseklisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği iş olanaklarını ise Kamu İlanları olarak sizlerle sürekli olarak buluşturuyoruz. 

Bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza Özel Sektör Firmaları aracılığıyla yayımlanan ve Türkiye geneli her şehir için alım ilanlarının olduğu 3 farklı kadroveyair ilanları bir araya getirdik. Bu ilanlarda hem şehirler için ayrı ayrı yayımlanmış ilanlar hemde ülke geneli alım ilanları yer alıyor. 

3 KADRO İÇİN 352 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İŞKUR üzerinden özel sektör firmaları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında bulunan 3 farklı kadro ve kadro dağılmları şuı biçimde. 

Sekreter 164, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) 112 ve Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı 76.

Bu kadrolar için tespit edilen asgari eğitim düzeyi ise en az lise ve dengi okuldan mezun olmak. Ayrıca bu ilanlar içinde ilanı yayımlayan kuruma göre tespit edilen önlisans ve lisans düzeyi de alım ilanları yer alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlayan özel sektör firmaları adaylardan başlıca aşağıda siz değerli okurlarımıza aktardığımız koşulları sağlamalarını istiyorlar. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre tespit edilen eğitim düzeysinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının bunun yanında bunun bunun yanında ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

BAŞVURU YÖNTEMİNİ İLANI YAYIMLAYAN KURUM BELİRLİYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için gerekli koşulları ilanı yayımlayan firma belirliyor. Başvuru yöntemi ya İŞKUR aracılığıyla yada şirketin ilan metninde bulunan adres bilgilerine şahsen yapılıyor. 

NOT: İlanı görüntülemek isteyen adaylar ilk kez aşağıda bulunan bağlantıya tıklıyorlar. Açılan iş ilanları sayfasında meslek yazan yere Sekreter, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) ve Büro Yönetimi, Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı bu kadrolardan birinin adını yazıp ara butonuna basarak ilanlara ulaşıyorlar.

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu