Başvurular

Kamu Kurumları İçin 582 İş İlanı: Kadrolu İşçi ve Memur Alımı

Kamu Kurumları İçin 582 İş İlanı: Kadrolu İşçi ve Memur Alımı, iş başvuruları bölümünde Kamu Kurumları İçin 582 İş İlanı: Kadrolu İşçi ve Memur Alımı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Kamu Kurumları İçin 582 İş İlanı: Kadrolu İşçi ve Memur Alımı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kamu Kurumları İçin 582 İş İlanı: Kadrolu İşçi ve Memur Alımı

Kamu kurum ve kuruluşları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarının bir kısmı da İŞKUR Kamu Grubu Personel alım sayfası üzerinden adaylara açıklamaluyor. 

Bu sayfa üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında onlarca kamu kurumu ve kamu kurumlarının alt birimleri aracılığıyla ilanlar yayımlanıyor. 

Bu çerçevede bu haberimizin detay kısmında hem memur veya işçi alımı yapacağını ilan eden kamu kurumlarını hemde ilan metinlerinde bulunan açık kadroları siz değerli okurlarımıza aktaracağız. 

582 MEMUR VE İŞÇİ ALIM İLANI

Kamu Grubu Personel alım ilanlarını yayımlayan kurumların listesini aşağıda siz değerli okurlarımıza aktardık. 

Bu kurumlar aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan açık kadroları ve ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını ayrıntı kısmı aktarıyoruz. 

Alım Yapılacak Kadrolar

İlanın başında dile getirdiğimiz gibi halen başvuru süreci devam eden 582 personel alım ilanı yer alıyor. Bu alımlarda bulunan memur ve işçi kadroları şunlar;

Büro İşçisi, Güvenlik Görevlisi, Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Kepçe Operatörü, Beden İşçisi (Genel), Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Garson (Servis Elemanı), Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Temizlik Görevlisi, Madenci (Genel), Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Madenci (Genel), Su Arıza İşçisi.

ALIM YAPACAK OLAN KURUMLARI

Yukarıda bulunan memur ve işçi kadroları için ilan yayımlayan kurumların listesi,

Anayasa Mahkemesi(Kamu Grubu), Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Gökçesu Belediye Başkanlığı, Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği, Ayvacık Barajı Sulama Birliği, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü (Merkez), Karataş Sulama Birliği Başkanlığı, Yarseli Sulama Birliği, Balveren Belediye Başkanlığı, Şenyurt Belediye Başkanlığı.BAŞVURU KOŞULLARI

Devlet Memurları Kanunu’nda bulunan genel koşulların bunun yanında adayların alım yapılacak personel kadroları için tespit edilen özel şartlarında sağlanması gerekiyor. 

Bu Şartlar;

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde gösterilen şartları taşımak. Bu şartlar içinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf yahut tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/yahut arşiv araştırması yapılmış olmak ve sonucunun olumlu olması şartları yer alıyor. 

İLAN METİNLERİNİ GÖRÜNTÜLEME

İlan metinlerini görüntülemek ve başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıda bulunan resimde gösterdiğimiz yeri Kamu olarak seçip arattıklarında ilanların tamamına ulaşabilirler. 

Bu sayfaya ise resmin altında bulunan bağlantı üzerinden varabilirsiniz.

Resimli Gösterim;


İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu