Başvurular

TÜLOMSAŞ Eski Hükümlü Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

TÜLOMSAŞ Eski Hükümlü Personel Alımı Yapacağını Duyurdu, iş başvuruları bölümünde TÜLOMSAŞ Eski Hükümlü Personel Alımı Yapacağını Duyurdu ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. TÜLOMSAŞ Eski Hükümlü Personel Alımı Yapacağını Duyurdu ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

TÜLOMSAŞ Eski Hükümlü Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi A.Ş. hem Resmi Gazete hemde Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

Eski Hükümlü adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında alımların işçi kadrolarına bulunacağı altı çizildi. 

Kamu İlanları olarak TÜLOMSAŞ aracılığıyla yayımlanan söz konusu personel alım ilanının ayrıntı kısmını sizlerle paylaşmak istedik. 

TÜLOMSAŞ PERSONEL ALIM İLANI

TÜLOMSAŞ aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında bulunan bilgilere göre ilana dair detaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan edilecek ve adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. 

Tek bir kadroda yapılacak olan personel alımları ile 3 personel istihdamı sağlanacak. 

Proses İşçisi kadrosuna yapılacak olan personel alımları farklı branşlarda yapılacak. İşte o kadro dağılımı. 

2 Proses İşçisi Alımı için adayların Makine, İş Makinesi, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Makine, Termik Santral Makineleri bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. 

1 Proses İşçisi Alımı için adayların Elektrik ve Elektrik Teknolojisi kadrolarından mezun olmaları talep ediliyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TÜLOMSAŞ personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 4 Ekim tarihine kadar yapabilecekler. Başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu