Başvurular

Sağlık Kuruluşlarının İŞKUR Üzerinden Yayımladığı Personel Alım İlanları

Sağlık Kuruluşlarının İŞKUR Üzerinden Yayımladığı Personel Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde Sağlık Kuruluşlarının İŞKUR Üzerinden Yayımladığı Personel Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Sağlık Kuruluşlarının İŞKUR Üzerinden Yayımladığı Personel Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Sağlık Kuruluşlarının İŞKUR Üzerinden Yayımladığı Personel Alım İlanları

Bilindiği üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden fazla sayıda sağlık kuruluşu personel alım ilanları yayımlıyor. Kamuilanlari.com olarak bizlerde bu alım ilanlarında bulunan bazı pozisyonlara dair ilanları sizlerle paylaşmak istedik. 

İşte İŞKUR üzerinden anlaşmali personel alımı için personel alımı yapacağını duyuran sağlık kurumları ve alım yapılacak kadrolara ilişkin ayrıntılı detaylar,

SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR

Özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kuruluşları aracılığıyla yayımlanan personel alımlarında 7 farklı kadroda toplam 269 personel alım ilanı yer alıyor. Bu alımlara dair pozisyonlar ve pozisyonlara göre personel alımı ayrıntı kısmı şu biçimde,

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosuna 8, Hasta Danışmanı kadrosuna 11, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosuna 6, Hasta Refakatçisi kadrosuna 11, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosuna 131, Hastane Hizmetlisi kadrosuna 1 ve Hastane Yönetimi Ve Organizasyonu Meslek Elemanı kadrosuna 101 personel alımı yapılacak. 

ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI KOŞULLARI

Adayların bilmeleri gereken en mühim husus özel sektör aracılığıyla talep edilen koşulların büyük bir kısmı özel şartlardan meydana gelir. Adayların ilanı yayımlayan sağlık kuruluşunun ilan metninde bulunan tüm koşulları sağlaması gerekiyor. 

Ayrıca bu koşullar her firma ve kurum için değişiklik gösteriyor. İşte o koşullar,

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre tespit edilen eğitim düzeysinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların bunun bunun yanında ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Adayların ilanlara ulaşmak için yapmaları gereken bazı işlemler yer alıyor. Öncelikle adaylar hangi kadro için başvuru yapacaklarsa o ilanı İŞKUR’da aratacaklar. Bunun için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıklayan adaylar, açılan sayfada Meslek yazan bölüme başvuru yapacakları kadronun adını yazıp ara butonuna basacaklar. Böylelikle ilanlara ulaşan adaylar tüm ayrıntı kısmı görüntüleyebilecekler. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ (Açılan sayfada Meslek yazan yere Kadro Adını Yazın ardından Ara butonuna basın)

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarından sürekli olarak haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu