Biyografiler

Nahide Babashlı kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Nahide Babashlı kimdir, biyografi kategorimizde 22.09.1996 doğumlu ve mesleği Şarkıcı olan Nahide Babashlı biyografisini paylaşalım istedik. Nahide Babashlı kimdir?, Nahide Babashlı nereli?, Nahide Babashlı kaç yaşında, tüm detaylar Nahide Babashlı biyografi makalemizde..

Başlıklar

Nahide Babashlı kimdir? – Biyografisi

Nahide Babashlı

Nahide Babashlı Türkiye’de yaptığı müziklerle bi hayli büyük bir çıkış yakalamayı başarmıştır. Kardeş ülke olarak anılan Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gözlerini açan Babashlı anne ve baba aracılığıyla da Azerbaycanlı’dır. Bakü’de bulunan devlet üniversitesinden mezun olmuştur. Bakü Devlet Üniversitesi’nde Fizik Mühendisliği Bölümü’nü bitiren Babashlı, mezuniyetinin hemen ardından Youtube dünyasına merak salmıştır. Kendi ismiyle açmış olduğu Youtube kanalında şarkılar seslendiren ve bu şarkıları yayınlayan şarkıcı profesyonel olmadan başladığı müzik kariyerini gün geçtikçe en iyiye götürmek için çalışıyor. İlk olarak ünlü şarkıcı Murat Göğebakan’ın en bi hayli beğeni alan şarkısı ‘Ay Yüzlüm’ü yeniden seslendirdi ve bu şarkı en büyük çıkışı yakalamıştı. Bu cover parça Nahide’nin Youtube kanalında 1 milyondan fazla görüntülenme almaya başlayınca diğer şaerkıları da seslendirdi ve kendi bestelerini de yapmaya sürdürmekte. Konservatuar eğitimi almadan böyle bir başarı yakalayan Nahide Babashlı’yı birlikte tanıyalım…

Nahide Babashlı Kaç Yaşında?

1996 senesinde dünyaya gözlerini açan Nahide Babashlı 2022 yılı itibari ile 24 yaşındadır.

Nahide Babashlı Ne Zaman Doğdu?

Azerbaycan’da dünyaya gözlerini açan genç şarkıcının 22 Eylül 1996 senesinde dünyaya gözlerini açtıği bilinmekte.

Nahide Babashlı Boyu Kaç?

Genç şarkıcı Babashlı’nın boy uzunluğunun 168 cm civarı olduğu düşünülüyor.

Nahide Babashlı Kaç Kilo?

Genç ve kabiliyetli sanatçı olarak bilinen Nahide, 56 kilo ağırlığındadır.

Nahide Babashlı Sevgilisi Var Mı?

Sevilen şarkıcı Nahide Babashlı’nın yaşamında herhangi bir ismin olup olmadığı bilinmemektedir.

Nahide Babashlı Burcu Ne?

Eylül ayında dünyaya gözlerine açan Nahide Babashlı başak burcu kadınlarındandır.

Nahide Babashlı Nereden Mezun?

Genç yetenek Nahide, Azerbaycan’da bulunan devlet üniversitesinden mezun olmuştur. Bu üniversitede ise 4 yıllık lisans eğitimini Fizik Mühendisliği Bölümü’nde bitirdi.

Nahide Babashlı Nerede Doğdu?

Nahide Babashlı olarak Youtube dünyasında bi hayli şöhret olan sanatçı; Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye bağlı bir ilçede dünyaya gözlerini açmıştır.

Nahide Babashlı Şarkıları?

Hem yeni şarkıları hem de eski şarkıları ile seslendiren sanatçının en bi hayli beğeni alan şarkıları içinde ‘Benim Hikayem, Ay Yüzlüm, Anlasana, Faydası Yok, Sözün Var, Hep Sonradan, Saçlarını Taramışsın, Ölüm Ölüm, Zifir, ,Daşlı Gala, Bu Akşam Ölürüm, Saydım ve Söyleyemedim’ adlı şarkıları bulunmaktadır.

Nahide Babashlı Albümleri?

Nahide Bababshlı’nın 2018 senesinde çıkardığı tek bir albümü yer alıyor. Bu albümün ismi ise ‘Seçmeler Bir’dir.

Nahide Babashlı Instagram?

İnstagramda hemen hemen 650 bin takipçisi bulunan sanatçının kullanıcı ismi ise @nahidebabashli

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu