Biyografiler

Çağla Şikel kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Çağla Şikel kimdir, biyografi kategorimizde 2 Ocak 1979 doğumlu ve mesleği Manken olan Çağla Şikel biyografisini paylaşalım istedik. Çağla Şikel kimdir?, Çağla Şikel nereli?, Çağla Şikel kaç yaşında, tüm detaylar Çağla Şikel biyografi makalemizde..

Başlıklar

Çağla Şikel kimdir? – Biyografisi

Çağla Şikel (Yeni Bir Gün)

Show Tv ekranlarının bi hayli beğeni alan komedi dizisi Cnnet Mahallesi’nde Sultan karakteri ile tanındı ve çok sevildi. Uzun soluklu dizi de rol arkadaşı Alişan(Ferhat) ile birlikte senelerca aynı dizi setinde çalışan Çağla Şikel; dizi bittikten hemen sonra gene Show Tv ekranlarında yayına giren Her Şey Dahil programını Alişan ile birlikte sundu. Oyunculuktan ve sunuculuktan evvel kendisinin sektörde tanınırlığını sağlayan mesleği ise aslında mankenlikti. Şimdiler de pek fazla televizyon ekranlarında bulunan projelerde görünmeyen Çağla Şikel rotasını Youtube Kanalı’na çevirdi. Hayat dair şeyler,moda,makyaj ve güzellik sırları ile alakalı içerikler üreten Çağla Şikel kendi ismiyle açtığı youtube kanalında epeyce bir beğeni aldı. Bizler de Çağla Şikel ve yaşamını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Çağla Şikel kimdir,nerelidir,yaşı,boyu,burcu,kilosu nedir ve araştırılan fazla daha fazla soru ve yanıt yazımızın devamında yer alıyor…

Çağla Şikel Mesleği Nedir?

Çağla Şikel uzun seneler boyunca ünlü markalarla çalışan bir manken olarak mesleğinin icra etmiştir. Hemen ardından oyunculuk ve sunuculuk ile alakalı kariyer basamaklarını da değerlendirmiştir.

Çağla Şikel Ne Zaman Doğdu?

Çağla Şikel 2 Ocak 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Çağla Şikel Boyu Kaç?

En çok araştırılan konuların başında hiç şüphesiz Çağla Şikel’in boy uzunluğunun kaç santimetre olduğu geliyor. Çağla Şikel 180 santimetre boy uzunluğuna sahiptir.

Çağla Şikel Kaç Kilo?

Çağla Şikel 57 kilo ağırlığındadır.

Çağla Şikel Kaç Yaşında?

1979 yılı doğumlu olan ünlü manken 2022 yılı itibari ile 41 yaşındadır.

Çağla Şikel Hangi Burç?

Ocak ayı doğumlu olan Çağla Şikel Oğlak burcu kadınlarındadır.

Çağla Şikel Doğal Göz Rengi Nedir?

Çağla Şikel’in doğal göz renginin kahverengi olduğu bilinmekte.

Çağla Şikel Eski Eşi Emre Altuğ Kimdir?

Oyuncunun eski eşi Emre Altuğ pop müzik şarkıcısı ve oyuncudur. Bugüne kadar bir çok dizi de oynamıştır ve bunun yanı sıra paylaştığı bir çok şarkısı yer alıyor. Aynı zamanda Çağla Şikel ile evliliğinden iki erkek çocuk babasıdır.

Çağla Şikel Nerede Doğdu?

Çağla Şikel’in doğum yeri İstanbul’dur.

Çağla Şikel Nereden Mezun?

Çağla Şikel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.

Çağla Şikel Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel’in instagram ve youtube kanalı yer alıyor. İnstagramda @caglasikel kullanıcı adıyla bulabileceğininz mankenin bu hesapta hemen hemen 3,5 miyon takipçisi yer alıyor. Çağla isimli youtube kanalında ise hemen hemen 1,5 milyon abone sayısına sahiptir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu