Başvurular

Kamuya ve Özel Sektöre İŞKUR Destekli 2239 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Kamuya ve Özel Sektöre İŞKUR Destekli 2239 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alınıyor, iş başvuruları bölümünde Kamuya ve Özel Sektöre İŞKUR Destekli 2239 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alınıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Kamuya ve Özel Sektöre İŞKUR Destekli 2239 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alınıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kamuya ve Özel Sektöre İŞKUR Destekli 2239 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Çoğunluğu özel sektör firmaları olmamk üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden fazla sayıda Şoför ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılıyor. 

Bu alımlarda farklı eğitim ve öğrenim düzeylerinden mezun adaylar içinden personel alımları yapılıyor. Bu alımlarda bulunan güncel kadro kontenjanları siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

ŞOFÖR VE GÜVENLİK KADROLARI VE KONTENJANLARI

İŞKUR’da yayımlanan şoför alım ilanları çok sayıda alanda yapılacak alımlarda toplam 830 şoför alımı yapılacak. Güvenlik görevlisi kadrosu için yayımlanan personel alım ilanları ise 6 farklı pozisyonda yapılacak olup toplam 1409 personel alımı yapılacak. 

İŞKUR’da Yayımlanan Şoför Alım Kadroları

Şoför (Yolcu Taşıma) 150, Şoför-Yük Taşıma 452, Tır-Çekici Şoförü 88, Kamyon Şoförü 56, Kamyonet Şoförü 24, Makam Şoförü 12, Otobüs Kaptanı (Şoförü) 11, Minibüs Şoförü 9, Servis Şoförü (Okul) 9, Arazöz Şoförü 6, Taksi Şoförü 5, Traktör Şoförü 5, Kurtarıcı Araç Şoförü 3

İŞKUR’da Yayımlanan Güvenlik Görevlisi Kadroları

Güvenlik Görevlisi 1286, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 57, Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı 51, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) 7, Güvenlik Amiri/Sorumlusu 4, Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) 4.

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamları gereken koşullar alım yapılacak kurum ve kadroya göre değişiyor. 

Bazı kadrolar için en az ilkokul mezunu olmak yeterli olurken bazı kadrolara yalnızca üniversite mezunlarının başvuruları kabul ediliyor. Bu çerçevde adayların kendilerine uygun ilanları dikkatli incelemeleri gerekiyor. 

Bu bağlamda yayımlanan ilanları siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Firmalar aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak. 

İLANLARA BAŞVURU DETAYLARI

İlanlara başvurular ilanı yayımlayan kurum tatrafından belirleniyor. Bazı kurumlar İŞKUR üzerinden başvuru kabul ederken bazıları ilana telefon numarası bırakıyor oradan iletişime geçilmesini istiyor. Bazı kurumlar ise ilanda adres vererek şahsen başvuru yapılmasını istiyor.

İLAN METİNLERİNE ULAŞMAK İÇİN

İlan metinlerine ulaşmak için aşağıda bulunan metotlarla ilanlara ulaşılabilir.

1-) Adaylar ilk kez aşağıda bulunan bağlantıyı tercih ederek İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. 

2-) Bu sayfa üzerinde hangi kadro için başvuru yapacaklarsa Meslek yazan bölüme o kadronun adını yazıp ara butonuna basacaklar. 

3-) Şehre göre aramayı daraltabilirsiniz.

RESİMLİ GÖSTERİM

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu