Başvurular

İŞKUR aracılığı ile öğrenci yurtlarına en az lise mezunu memur alımı yapılacak!

İŞKUR aracılığı ile öğrenci yurtlarına en az lise mezunu memur alımı yapılacak!, iş başvuruları bölümünde İŞKUR aracılığı ile öğrenci yurtlarına en az lise mezunu memur alımı yapılacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR aracılığı ile öğrenci yurtlarına en az lise mezunu memur alımı yapılacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR aracılığı ile öğrenci yurtlarına en az lise mezunu memur alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İstanbul’un Kadıköy ve Şişli ilçelerinde ve Tokat ilinde bulunan erkek ve kız öğrenci yurtlarında, yurt yönetimi memuru olarak görevlendirilmek üzere en az lise mezunu memur alımı yapacak. İş Başvuruları İŞKUR’un resmi internet üzerinden online yapılacak olup, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere başvurular 30 Ocak 2020’ye kadar sürecektir.

MEMUR ALIMI YAPAN ÖĞRENCİ YURTLARI

1 – Kadıköy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda gece yönetim memuru olarak çalışacak, Kadıköy civarında ikamet eden bayan eleman aranmaktadır. Haftada 1 gün izin olacak, Çalışma saatleri;18:00-08:00dir.

Emekliler de başvuru yapabilir.

İlana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek olup, başvuruda bulunmak isteyen adaylar en geç 30 Ocak 2020 tarihine kadar kayıtları yaptırabilirler.

İletişim; 905352901447

2 – Yuvam Pansiyon’un 2. şubesinde istihdam edilmek üzere; En az lisans mezunu, 25 – 40 yaş arası, yönetim ve müdürlük hususunda profesyonel, Diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Bayan, Yurt müdürü-sorumlusu aranmaktadır.

İş görüşmesi 0542 417 89 85 numaralı telefondan Adnan Bey ile yapılacaktır.

Çalışma Adres: Yeşilırmak Mah. Bosna Cad. 2. Sokak (PEGEM Akademi Yanı)

Başvurular 29 Ocak 2020 tarihinde sona ermektedir.

3 – Mecidiyeköy’deki özel kız öğrenci yurdunda çalışacak, 28/40 yaş arası tercihen üniversite mezunu, prezantabl, güler yüzlü bayan eleman aranmaktadır. SSK artı yemek olanakları mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için İlgilenen adayların 0534 892 06 71 nolu telefondan randevu almaları rica olunur.

Son başvuru 08 Ocak 2020

İletişim; 902123474617

Yukarıda bulunan ilanlara online başvuru yapmak ve memur alımı yapan diğer öğrenci yurtlarının ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu