Başvurular

PTT TYP İle Personel Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımladı

PTT TYP İle Personel Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımladı, iş başvuruları bölümünde PTT TYP İle Personel Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. PTT TYP İle Personel Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

PTT TYP İle Personel Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımladı

Toplum Yararına (TYP) program kapsamı içinde yayımlanan personel alım ilanlarını Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza düzenli olarak aktarıyoruz. Bu haberimizin detay kısmında de siz okuyucularımıza TYP kapsamı içinde yapılacak olan yeni alım ilanlarını bir araya getirdik. 

Bu bağlamda çok sayıda kamu kurumu aracılığıyla yayımlanan alım ilanlarına dair detaylar şu biçimde,

TYP PERSONEL ALIM İLANLARI

Toplum Yararına Program kapsamı içinde alımı yapılacağı açıklanan personel alım ilanlarında çok sayıda kurum için ilan yer alıyor. 

Bu kurumlardan ilki PTT Mardin İl Müdürlüğü. Ayrıca PTT’nin dışında alım yapılacağı açıklanan şehirlerde bulunan İl Sağlık Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Orman Müdürlüğü, İl Müftülükleri, İl Sosyal Hizmet Müdürlükleri, okullar, hastaneler, belediye başkanlıkları, kaymakamlıklar gibi kurumlar yer alıyor. 

Peki Hangi Şehirlerde Alımlar Olacak?

TYP kapsamı içinde personel alımı yapacağını ilan eden kurumların bulundukları şehirler şunlar; Uşak, Mardin, Yozgat, Karabük, Sinop ve İstanbul yer alıyor. 

TYP ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

TYP personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullar İŞKUR aracılığıyla açıkça bildirilmiş. Bu koşulları sağlayan tüm adaylar Toplum Yararına Program kapsamı içinde yayımlanan ilanlara başvuru yapabilirler. 

Peki bu koşullar nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün saygınlığıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Tüm TYP İlanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak tüm ilanlara ulaşabilirler. Adaylar bağlantıya tıklayıp ardından açılan sayfada hiçbirşey yazmadan Ara butonuna bastıklarında ilanları görüntüleyebilirler. 

PTT için yayımlanan TYP İlanlarına ulaşmak isteyen adaylar ise yine o bağlantıya tıklayacaklar açılan sayfada 271956 numarası yazıp ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan TYP ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ 

TYP alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu