Başvurular

FNSS Savunma Sistemleri iş ilanları ve iş başvurusu 2022

FNSS Savunma Sistemleri iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde FNSS Savunma Sistemleri iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. FNSS Savunma Sistemleri iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

FNSS Savunma Sistemleri iş ilanları ve iş başvurusu

FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. yahut bilinen kısa adıyla FNSS, ülkemizde savunma sanayisine yönelik olarak kurulmuş ilk özel kuruluştur. FNSS’nin %51 hissesi Nurol Holding bünyesinde, %49 hissesi ise BAE Systems’e aittir. Şirket Türk Silahlı Kuvvetleri ile Müttefik Silahlı Kuvvetlerinin kullanımı için paletli ve tekerlekli Zırhlı Muharebe Araç aileleri ile Silah Sistemleri’nin tasarım, üretim ve satışı maksadıyla 1986 senesinde kurulmuştur. FNSS büyüme hedefleri ışığında çalışmalarına ara vermeksizin sürdürmekte ve ihtiyaçları sebebiyle de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. FNSS aracılığıyla yayına giren bütün iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

  • FNSS Savunma Sistemleri İş İlanları 2022
  • FNSS Savunma Sistemleri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

FNSS Savunma Sistemleri İş İlanları 2022

FNSS Savunma Sistemleri kurulmuş olduğu günden bu yana bi hayli başarılı çalışmalara imza atmayı başarmış ve adını yalnızca ülkemizde değil dünya çapında duyurmuştur. FNSS bu başarısının devam etmesi adına da markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

FNSS Savunma Sistemleri aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi olabilecek iş ilanları içinde; ürün destek mühendisi, santral memuru, elektrik elektronik mühendisi, endüstri mühendisi, idari işler görevlisi, teknisyen, tekniker, uzay mühendisi, makine mühendisi, metalürji ve malzeme mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda işinde uzman deneyimsiz, bay bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

FNSS Savunma Sistemleri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

FNSS bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları ardından kurumun insan kaynakları departmanı aracılığıyla geniş bir şekilde olarak incelenecek ve başvurusu olumlu yanıtlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler FNSS bünyesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir. Bu makalemizde FNSS iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

FNSS İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FNSS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, fnss hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan fnss açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu