Başvurular

İskenderun Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Gerçekleştirecek 2022

İskenderun Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Gerçekleştirecek 2022, iş başvuru bölümüzde İskenderun Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Gerçekleştirecek ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. İskenderun Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Gerçekleştirecek başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

İskenderun Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Gerçekleştirecek

Hatay ilimizde bulunan İskenderun Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İskenderun Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde en az ilköğretim mezunu, en fazla ortaöğretim mezunu olan ilaçlama işçisi alımı yapacaktır. Adayların en az 1 senelik tecrübelerinin olması aranmaktadır. Adaylar ilana 30 Haziran tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi haberimiz devamında bulunmaktadır.

İskenderun Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün ierisinde İşkur Şubelerimizden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler.  Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İlgililerin istediğimiz belgeleri 05.07.2017 Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra ibraz edilen evraklar işleme alınmayacaktır ve inceleme sonucu evraklarında eksik veya hata olan bireyler kuraya tabi tutulmayacaktır. Adayların kura çekilişi 10.07.2017 Pazartesi günü, saat 10.00 da Yenişehir Mah. Mareşal F. Çakmak Caddesi No:11 adresindeki İskenderun Belediyesi Yemekhanesinde yapılacaktır .

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak bireylerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içinden öncelik belge tarihlerine göre talep rakamının katını geçmeyecek biçimde (Maden Kanunu kapsamı içinde öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan işgücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura ekilmek zere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

  • En az İlköğretim , en yüksek Ortaöğretim mezunu olduğunu belgelemek
  • MEB Onaylı Bitki Zararlıları Mücadele Kurs Bitirme Belgesine sahip olmak
  • En az 12 ay ( 1 yıl ) ağa kesme ve budama işinde alışmış olmak (SGK Hizmet dökümü yahut işyeri unvan listesi ile belgelemek)
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Yenişehir Mah. Mareşal F. Çakmak Caddesi No:11 adresindeki İskenderun Belediyesi Yemekhanesi 10.07.2017 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi : MARAŞAL ÇAKMAK CAD. NO:19 İSKENDERUN HATAY 31200 İSKENDERUN

Bu makalemizde İskenderun Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan sürekli olarak işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri, şartları ve kura çekimi gibi geniş bir şekilde bilgileri paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara İskenderun Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu