Başvurular

İŞKUR 400 Paketleme işçisi alımı yapılacağını duyurdu! İşte o yayınlanan iş ilanları

İŞKUR 400 Paketleme işçisi alımı yapıldığını açıkladı! İşte o yayına giren iş ilanları, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 400 Paketleme işçisi alımı yapıldığını açıkladı! İşte o yayına giren iş ilanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR 400 Paketleme işçisi alımı yapıldığını açıkladı! İşte o yayına giren iş ilanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR 400 Paketleme işçisi alımı yapıldığını açıkladı! İşte o yayına giren iş ilanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 22 Aralık 2019 tarihi itibari ile fabrika ve üretim yaptığı yerlerinde paketle işleri ile alakalı 77 iş ilanı paylaşımı yaptı. İŞKUR’un ‘’açık iş ilanları’’ kategorisinde yayına giren ilanlara göre, 21 şehirde en az ilköğretim ve lise mezunu toplam 400 paketleme işçisi alımı yapılacak.

Paketleme işi ile alakalı yayına giren ilanlara ait link aşağıda verilmiş olup, başvuru da bulunmak isteyen adayların öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları gerekmektedir.

Peki hangi şehirlerde paketleme işçi alımı yapılacak?

İstanbul, Ankara, Afyonkarahisar, İzmir, Konya, Bursa, Muğla, Balıkesir, Kastamonu, Kayseri, Antalya, Gaziantep, Denizli, Eskişehir, Tekirdağ, Denizli, Kocaeli, Kahramanmaraş ve Aydın olmak üzere toplamda 20 ilde paketleme işçisi alımı yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1 – T.C. Vatandaşı olmak,

2 – 18 Yaşını doldurmuş olmak,

3 – Kamu haklarından mahrum olmamak,

4 – İŞKUR’a kayıtlı olmak,

5 – Emekli olmamak,

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Başvuru yapmak İŞKUR şubelerine şahsen giderek yahut İŞKUR e-şube üzerinden e-devlet şifreniz ile giriş yaptıktan sonra online yapılabilir. İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online başvuru yapmak ve yukarıda gösterilen şehirlerdeki paketleme iş ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu