Başvurular

Hava Kuvvetleri Komutanlığı En Az 60 KPSS Puan Şartıyla İşçi Alım İlanı Yayımladı

Hava Kuvvetleri Komutanlığı En Az 60 KPSS Puan Şartıyla İşçi Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde Hava Kuvvetleri Komutanlığı En Az 60 KPSS Puan Şartıyla İşçi Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Hava Kuvvetleri Komutanlığı En Az 60 KPSS Puan Şartıyla İşçi Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Hava Kuvvetleri Komutanlığı En Az 60 KPSS Puan Şartıyla İşçi Alım İlanı Yayımladı

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Destek Grup Komutanlığı, İŞKUR üzerinden bir ilan yayımladı. 

Yayımlanan ilanda kurum bünyesine kamu işçisi alımı yapılacağı ilan edildi. Yayımlanan ilanda bulunan açık kadroları siz değerli okurlarımıza ayrıntı kısmı ile aktarıyoruz. 

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI İŞÇİ ALIM İLANI

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Destek Grup Komutanlığı Sosyal Hizmet Muh. Şefliği için yayımlanan personel alım ilanında alımların tek bir pozisyondan bulunacağı ve alımlarda 2 personel istihdam edileceği bilgisi verildi. 

İŞKUR’da açıklamalan ilan kapsamı içinde Hava Kuvvetleri Komutanlığı Destek Grup Komutanlığı Garson pozisyonuna işçi alacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Hava Kuvvetleri Komutanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında Garson alım ilanına başvuru yapacak adayların aşağıda bulunan koşulları sağlamaları istendi. 

İlana göre alımlar için adaylardan talep edilen şartlar şunlar;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, üniversitelerin iki yıllık eğitim veren Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, KPSS’den en az 60 puan almış olmak, ilana başvuru yapacak adayların 18 yaşından büyük 35 yaşından ufak olmaları isteniyor. 

Yayımlanan ilan metninde bulunan özel şartlar bölümünde bulunan iki koşul; Mesleği ile alakalı en az 2 yıl deneyime sahip olmak, Başlangıç düzeysinde ingilizce biliyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Destek Grup Komutanlığı Sosyal Hizmet Muh. Şefliği bünyesine yapılacak alımlara başvuru süreci başlamış olup ilana başvuru yapacak adaylar başvurularını 22 Nisan tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapacaklar. 

İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu