Başvurular

Üniversite en az önlisans mezunu 93 personel alımı yapacak!

Üniversite en az önlisans mezunu 93 personel alımı yapacak!, iş başvuruları bölümünde Üniversite en az önlisans mezunu 93 personel alımı yapacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Üniversite en az önlisans mezunu 93 personel alımı yapacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Üniversite en az önlisans mezunu 93 personel alımı yapacak!

Çukurova Üniversitesi, hemşire, eczacı, diyetisyen, sosyal çalışmacı, fizyoterapist, laborant, sağlık teknikeri alanlarında görevlendirmek üzere personel alımı yapacak. Üniversite bünyesinde çalışmak isteyen adayların başvuru yapabilmeleri için, 2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olması gerekiyor. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar işlemlerini 08 Nisan 2020 ile 22 Nisan 2020 içinde yapabilirler.

GENEL ŞARTLAR

Başvuracak adaylarda yukarıda gösterilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde gösterilen genel şartları taşıyor olmak.

Erkek Adaylar için askerlik hizmetini yapmış yahut muaf olmak yahut tecilli olmak.

Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Böylelikle istihdam edilenler, hizmet anlaşmasi esaslarına aykırı hareket etmesi sebebiyle kurumlarınca anlaşmalerinin feshedilmesi yahut anlaşma dönemi içinde Bakanlar Kurulu Kararı ile tespit edilen istisnalar hariç anlaşmayi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden bu yana bir yıl geçmedikçe kurumların anlaşmali personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler ile ilgili işlem yürütülmeyecektir.

Tercih edilecek pozisyonun karşısında bulunan şartları taşıyor olmak.

Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar ile ilgili yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Ön lisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

ECZACI pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ikaznca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Aday rakamının Pozisyon sayısından fazla olması durumunda bu pozisyon için sözlü sınav yapılacak olup, bunun bunun yanında açıklama yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Adayların www.cu.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan yalnızca birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamayacaktır.

Adayların öğrenim durumları Yükseköğretim Bilgi Sistemi web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda bulunan öğrenim programları ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda tespit edilen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra Personel Daire Başkanlığı personelleri aracılığıyla başvuru evrakları on-line olarak kontrol edilecek ve ilanda bulunan şartları taşımaması halinde başvurusu red edilecektir.

Başvuru işlemleri 08.04.2020 – 22.04.2020 içinde yapılabilecektir. *Adayların şahsen yahut posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

İLAN METNİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu