Başvurular

En Az 60 KPSS Puan Şartıyla SYDV Memur Alım İlanları: Büro Memuru Alınıyor

En Az 60 KPSS Puan Şartıyla SYDV Memur Alım İlanları: Büro Memuru Alınıyor, iş başvuruları bölümünde En Az 60 KPSS Puan Şartıyla SYDV Memur Alım İlanları: Büro Memuru Alınıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. En Az 60 KPSS Puan Şartıyla SYDV Memur Alım İlanları: Büro Memuru Alınıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

En Az 60 KPSS Puan Şartıyla SYDV Memur Alım İlanları: Büro Memuru Alınıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları alım ilanları ile memur alımlarına sürdürmektelar. 

Bu çerçevde Konya ve Kırklareli’nde bulunan SYDV’ler yayımladıkları alım ilanları ile kadrolarında açık bulunan birimlerinin personel gereksinimlerini gidereceklerini ilan ettiler. 

YAYIMLANAN İLANLAR VE DETAYLAR

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Memuru alımları için yayımlanan ilanlardan ilki Kırklareli Demirköy SYDV aracılığıyla yayımlandı. Yayımlanan ikinci alım ilanı ise Konya Altınekin SYDV aracılığıyla adaylara açıklamaldu. 

Kırklareli Demirköy SYDV

Kırklareli SYDV aracılığıyla yayımlanan ilanda Büro Memuru alımı yapacağını ilan etti. İlan için özel şartlar tespit eden kurumun başvuru şartları şu biçimde,

Son Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış yahut muaf olmak yada askerlikle ilişkisi bulunmamak, Son başvuru tarihi itibariyle en az 1 yıllık ve B Sınıfı Ehliyet Belgesine sahip olmak, En az 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından mezun olmak, – İşe alım sürecinde geçerli olan (KPSS 2017-2018) KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Seyahat engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek, ruh sağlığı, vücut sağlığı ve özrü bulunmamak, Kırklareli ili Demirköy beldesinde son başvuru tarihi itibariyle en az 6 ay süreyle ve kesintisiz biçimde ikamet ediyor olmak,

Konya Altınekin SYDV

Konya Altınekin SYDV aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında alımların Büro Memuru pozisyonuna yapılacağı bilgisi verildi. İlanda bulunan açık kadroveyair tespit edilen başvuru şartları şu biçimde,

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi Bilimler Fakültesi İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve muhasebe, Sosyoloji, psikoloji bölümlerinden mezun olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, Aday vakfın olduğu ilçe sınırları içinde 1 senedir ikamet ediyor olmalıBilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, Muhasebe bölümü mezunları yahut uhasebe sertifikası olması tercih edilecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

SYDV memur alım ilanlarına başvurular Aile Bakanlığı’nın alakalı portalı üzerinden yapılabilir. İlanlara detaylar ve başvuru sayfasına ulaşmak istyen adaylar Aile Bakanlığı’nın internet sayfası olan https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/giris.aspx adresine üye olup ilanlara dair başvuruları burada gösterilen yönergeler ışığında yapacaklar.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu