Başvurular

Ziraat Bankası şubesine gitmeden anında başvuru ile krediniz hesabınıza geçsin

Ziraat Bankası şubesine gitmeden anında başvuru ile krediniz hesabınıza geçsin, iş başvuruları bölümünde Ziraat Bankası şubesine gitmeden anında başvuru ile krediniz hesabınıza geçsin ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Ziraat Bankası şubesine gitmeden anında başvuru ile krediniz hesabınıza geçsin ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Ziraat Bankası şubesine gitmeden anında başvuru ile krediniz hesabınıza geçsin

Ziraat Bankası aracılığıyla dijital kredi kampanyası başlatıldı. Bu kredi kampanyasında şubeye gitmeden kredi nakit başvurusu yapılabileceği altı çizildi. Ayrıca kullanılan kredinin internet şubesi yahut mobil uygulama üzerinden hesaba aktarılacağı vurgulandı.

Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan bilgilendirmede maaşını bankadan alan emekli yahut çalışan tüm müşterilerin gereksinimlerinin finansmanında kullanabileceği Dijital Kredi ürününe İnternet Şube yahut Ziraat Mobil üzerinden başvuru yapılabildiği ve şubeye gitmeden kredinin kullanılabileceği bildirildi.

BAŞVURU KANALLARI

Yapılan bilgilendirmede başvuruların Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yahut internet şubesi üzerinden yapılabileceği vurgulandı.

36 AY VADE İMKANI

Söz konusu kredi kampanyasında 36 aya kadar vade olanağı sunulduğu belirtilerek olumlu değerlendirilen kredilerin İnternet Şube yahut Mobil uygulama üzerinden hesaba aktarılacağı bildirildi.

DETAYLAR 

Kredi kampanyasının ayrıntı kısmı ise şöyle oldu:

İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvuru yapılabilir,

36 aya kadar vade olanağı bulunmaktadır,

Olumlu değerlendirilen krediler, İnternet Şube ve Ziraat Mobilden hesaba aktarılır.

Bankamız, bireysel kredi kullanan üyelerine Hayat Sigortası* ürünü sağlamaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. aracılığıyla sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu