Başvurular

Yıldızeli Belediyesi İşçi Alımı Yaoıyor 2022

Yıldızeli Belediyesi İşçi Alımı Yaoıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Yıldızeli Belediyesi İşçi Alımı Yaoıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Yıldızeli Belediyesi İşçi Alımı Yaoıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Yıldızeli Belediyesi İşçi Alımı Yaoıyor

Sivas ilimizde yer almakta olan Yıldızeli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yıldızeli Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde 20 beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 20 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Yıldızeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayına girdiği tarihten bu yana başvurularını yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

İlana başvuru yapacak olan adayların Yıdızeli beldesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.  Adaylardan başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda verilmiştir.

  • İlgili genel ve özel tüm mevzuat hükümlerinden kaynaklanacak bilgi ve belgeleri ibraz etmek
  • Dilekçe
  • Kimlik
  • İkametgah

Başvuru Adresi : Reşadiye mahallesi Atatürk caddesi No:2 Yıldızeli Sivas

İrtibat : Çetin Çulbasan

Bu makalemizde Yıldızeli Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi geniş bir şekilde ilan bilgiler paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Yıldızeli Belediyesi iş ilanları sayfasından dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu