Başvurular

Yerel Seçim Öncesi İŞKUR’da Kamu ve Özel Sektöre Toplu Personel Alımları

Yerel Seçim Öncesi İŞKUR’da Kamu ve Özel Sektöre Toplu Personel Alımları, iş başvuruları bölümünde Yerel Seçim Öncesi İŞKUR’da Kamu ve Özel Sektöre Toplu Personel Alımları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Yerel Seçim Öncesi İŞKUR’da Kamu ve Özel Sektöre Toplu Personel Alımları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Yerel Seçim Öncesi İŞKUR’da Kamu ve Özel Sektöre Toplu Personel Alımları

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde faaliyet gösteren firmalar kadrolarında bir araya gelen personel gereksinimini karşılamak adına personel alım ilanları yayımlıyorlar. 

Kamu ilanları olarak İŞKUR aracılığıyla yayımlanan kamu personeli alım ilanları ile Türkiye geneli faaliyet gösteren özel sektör firmalarınca ilan edilen özel sektör personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

Seçim öncesi yayımlanan ilanlarda bulunan tüm bu ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza ilan ilan aktarıyoruz. 

İŞKUR İLE KAMUYA BİNLERCE TYP PERSONELİ ALIMI

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan TYP personel alım ilanları ile onlarca kamu kurumu personel alımı yapıyor. Yayımlanan bu ilanlarda bulunan kamu kurumları Ağrı, Gaziantep, İstanbul, Niğde, Burdur, Yalova, Karabük, Kocaeli, Eskişehir, Amasya ve Hatay’da personel alımı yapacaklarını açıkladılar. 

Bu ilanlarda Çevre temizliği Kamusal altyapının yenilenmesi, tarihi ve kültürel mirasın muhafaza edilmesi, Ağaçlandırma, Park düzenlemeleri Vadi ve dere ıslahı Erozyon engelleme çalışmaları alanlarında personel alımları olacak. 

5 BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN KPSS’SİZ MEMUR ALIMI

5 farklı belediye başkanlığı paylaşımı yaptığı personel alım ilanı ile KPSS şartsız memur ve işçi pozisyonlarında personel alımı yapacaklarını açıkladılar. 

Kütüphane Memuru, Güvenlik, Şoför, Büro Memuru, Destek Personeli, Beden İşçisi, Yuva Eğitmeni, Diş Hekimi kadroları için ilanlar yer alıyor. 

İŞKUR KAMU GRUBU MEMUR VE KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yalnızca kamu kurumları aracılığıyla yayımlanan ilanlar. Halen başvuru süreci devam eden ve KPSS’siz yahut 60 KPSS puan şartıyla lalım yapılacak olan memur alım ilanları ile KPSS şartsız işçi alım ilanları. 

Bu ilanları yayımlayan kurumlar içinde Et ve Sür Kurumu, İl Emniyet Müdürlüğü, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü, Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğü, Muratpaşa Belediyesi, Mudanya Belediyesi, Sungurlu Öğretmenevi Müdürlüğü, TÜBİTAK, Konya Emniyet Müdürlüğü, İstanbul İl Emniyet  gibi kurumlar yer alıyor. 

ÖZEL SEKTÖRE BÜRO MEMURU VE BÜRO İŞÇİSİ ALIMI

Türkiye geneli faaliyet gösteren onlarca özel sektör firmaları İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Büro Memuru ve Büro İşçisi alımı yapacaklarını açıkladılar. Bu alımlar hemen hemen her şehre yapılıyor. 

Lise, Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvuru yapabildiği bu personel alım ilanları için 1200’ün üzerinde ilan yer alıyor.

BİM A101 VE ŞOK PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM, A101 ve ŞOK yayımladıkları personel alım ilanları ile İŞKUR destekli işçi alımı yapıyorlar. Halen 400’den fazla alım ilanının olduğu ilanlarda hem memur personel hemde işçi alanlarında personel alımları yapılıyor. 

Alımlar Reyon Görevlisi, Kasiyer, Sekreter, Muhasebeci, İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı, Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Market Elemanı, Forklift Operatörü, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Reyon Görevlisi, Kasiyer, Bulaşıkçı (Stevard), Aşçı Yardımcısı gibi kadrolarda yapılıyor. 

HASTA DANIŞMANI, KABUL PERSONELİ, HASTANE HİZMETLİSİ ALIMLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları içinde sağlık kuruluşları içinde çeşitli kadrolarda alım ilanları yayımlandı.

Alım Yapılacak Kadrolar; Hasta Bakımı Teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi, Hasta Refakatçisi, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Hastane Hizmetlisi, Ambulans Sürücüsü

TÜRKİYE GENELİ 50 BİN ALIM İLANI YAYIMLANDI

Bazı istihdam teşvikleri ile çok sayıda özel sektör şifrketi ile kamu kurumu İŞKUR’da yeni ilanlar yayımladılar. Yayımlanan bu yeni ilanlarla birlikte İŞKUR üzerinden 50 binden fazla personel alım ilanı yayımlanmış oldu. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Kamu ve özel sektör bünyesine yapılacak olan personel alım ilanlarına dair detaylar;

Devlet Kurumları TYP Personel Alım İlanları için TIKLAYINIZ

5 Belediye KPSS Şartsız Memur Personel Alım İlanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR KPSS’li/KPSS’siz Kamu Grubu Memur ve İşçi Personel Alım İlanları için TIKLAYINIZ

Büro Memuru ve Büro İşçisi Personel Alım İlanları için TIKLAYINIZ

BİM, A101 ve ŞOK Personel Alım İlanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR Destekli Hastane Personeli Personel Alım İlanları için TIKLAYINIZ

Kamu ve Özel Sektöre Personel Alım İlanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR Personel Alım İlanları İçin Bizleri Takip Edin

 İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu