Başvurular

Yenişarbademli Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Yenişarbademli Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Yenişarbademli Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Yenişarbademli Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Yenişarbademli Belediyesi işçi alımı yapıyor

Isparta ilimizde yer almakta olan Yenişarbademli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacaktır. İlan kapsamı içinde beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 18 Şubat tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Yenişarbademli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak bireylerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içinden öncelik belge tarihlerine göre talep rakamının üç katını geçmeyecek biçimde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
Müracaat eden adaylar içinden talep rakamının dört katı olacak biçimde noter kura çekimi düzenlenecek nihai listede bulunan bireylerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İş yerine ismi bildirilen bireylere sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara açıklamalacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

Çalışma süresi 5 ay 29 gündür.

Yenişarbademli Belediye Başkanlığı’nda 26.02.2019 tarihinde noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Mülakat 28.02.2019 tarihinde yapılacaktır.

İletişim 0 246 431 40 02

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Çalışma Adresi : GÜNDOĞDU MAH. CUMHURİYET CAD. NO:77 32850 YENİŞARBADEMLİ ISPARTA / TÜRKİYE

Bu makalemizde Yenişarbademli Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları ile alakalı geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu