Başvurular

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Duyurdu! Kimler Başvurabilecek?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Duyurdu! Kimler Başvurabilecek?, iş başvuruları bölümünde Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Duyurdu! Kimler Başvurabilecek? ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Duyurdu! Kimler Başvurabilecek? ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Duyurdu! Kimler Başvurabilecek?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personeller alacağını açıkladı. Resmi internet sitesinde yayına giren ilana göre şartlara uyan grafik tasarım mezunu 3 idari personel alımı yapılacak. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel ilanı için son başvuru tarihi 15 Ekim olarak belirlendi. Başvurmak için ilanın şartları nelerdir?

Başvuru Şartları

1.Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) girmiş olmak.

2.657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde gösterilen şartları taşımak.

3.MS Office programlarına hakim olmak.

4.Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekliye ayrılmış olmamak.

5.Tercihen en az bir yıl tecrübe sahibi olmak. 6.Engellilerin, engellilik ölçütü, sınıflandırılması ve engellilere verilecek sağlık kurulu raporları ile ilgiliki 07.02.2014 tarihli ve 28906 sayılı Resmî Gazete’de yayına giren “Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik” hükümleri gereğince en az %40
engelli olmak. Belirsiz Süreli (Daimi) İstanbul Engelli Başkanlığımız WEB sitesinde ilan edilecektir.
2 İdari Personel 2 Lisans Üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık eğitim veren, İngilizce Mütercim- Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı yahut çeviribilim bölümlerinden yahut Eğitim Fakültelerinin İngilizce Bölümleri ile eş kıymetliği YÖK aracılığıyla kabul gören benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu