Başvurular

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Türkiye Belediyeler Birliği yani kısa ismi ile TBB yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Türkiye Belediyeler Birliği işçi alımı ilanı kapsamı içinde tercüman alımı gerçekleştirecektir. Adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 17 Nisan 2017 tarihi mesai bitimine kadar gerçekleştirmelidirler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ve diğer geniş bir şekilde ilan bilgilerine haberimizin devamından varabilirsiniz.

  • Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alımı İlanı 2017
  • Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye Belediyeler Birliği İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kuruma kayıt tarihi esas alınarak açık iş rakamının üç katına kadar aday kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir. – İş yerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Askerliğini tamamlamış yahut tecilli olmak (erkek adaylar için),
  • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak,
  • Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak.
  • Üniversitelerin 4 (dört) yıllık eğitim veren herhangi bir lisans programından mezun olmak.
  • Arapça-Türkçe-Arapça; Yazılı yahut sözlü çeviri yapma bilgi ve becerisine sahip olmak ve bunu belgelendirebilmek.
  • Son başvuru tarihi itibariyle son iki yıl içinde yapılan Yabancı Dil Sınavı (YDS) den (Arapça) en az 70 (C) düzeysinde puana yahut Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) aracılığıyla dil yeterliliği yönünden buna denkliği kabul gören ve Uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olmak.
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Tercüman (Arapça)

Çalışma Adresi : TUNUS CAD.NO:12 KAVAKLIDERE ÇANKAYA ANKARA / TÜRKİYE

Türkiye Belediyeler Birliği aracılığıyla yayınlanmış olan iş ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri, şartları gibi geniş bir şekilde ilan bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren diğer ilanlara Türkiye Belediyeler Birliği İş İlanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu