Başvurular

TEMSAN İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

TEMSAN İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde TEMSAN İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. TEMSAN İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

TEMSAN İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü veya bilinen kısa adı ile Temsan yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. TEMSAN engelli işçi alımı ilanı kapsamı içinde ön muhasebeci alımı gerçekleştirecektir.  Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 20 Nisan 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. TEMSAN işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgi haberimizin devamında bulunmaktadır.

TEMSAN İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezlerinden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 EKPSS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak bireylerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içinden öncelik belge tarihlerine göre talep rakamının üç katını geçmeyecek biçimde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamı içinde müracaat eden adaylar içinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep rakamının üç katı olacak biçimde düzenlenecek nihai listede bulunan bireylerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

ÖZEL ŞARTLAR: 1- Ön Muhasebe mesleğiyle alakalı olan “Logo yahut Go” programını kullanabildiğine dair M.E.B onaylı Logo yahut Go Muhabebe Programı Sertifikası sahibi olmak. 2- İşe alınacak personele “ASGARİ ÜCRET” tile çalıştırılacaktır. Bunun yanında alakalı Kamu iş yeri, Servis ve Yemek olanağı da sağlamaktadır. NOT: BU TALEBE YALNIZCA ENGELLİ STATÜSÜNDEKİ İŞ ARAYANLAR BAŞVURABİLİR.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Ön Muhasebeci

Çalışma Adresi : DÖKMETAŞ MAHALLESİ ELAZIĞ BULVARI NO:429 21100 YENİŞEHİR DİYARBAKIR / TÜRKİYE

Temsan aracılığıyla yayına giren işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi geniş bir şekilde ilan bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayınlanmış diğer ilanlara TEMSAN İş İlanları sayfası üzerinden varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu