Biyografiler

Taygun Sungar kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Taygun Sungar kimdir, biyografi kategorimizde 2 Temmuz 1989 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Taygun Sungar biyografisini paylaşalım istedik. Taygun Sungar kimdir?, Taygun Sungar nereli?, Taygun Sungar kaç yaşında, tüm detaylar Taygun Sungar biyografi makalemizde..

Başlıklar

Taygun Sungar kimdir? – Biyografisi

Taygun Sungar (Bay Yanlış Dizisi Soner)

Bay Yanlış Dizisi Soner Seçkin Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır? Gelin birlikte Taygun Sungar’ı tanıyalım…

Taygun Sungar Kaç Yılında Doğmuştur?

Taygun Sungar 2 Temmuz 1989 doğumludur.

Taygun Sungar Kaç Yaşındadır?

Taygun Sungar, 31 yaşındadır.

Taygun Sungar Nerede Doğmuştur?

Taygun Sungar, Ankara doğumludur.

Taygun Sungar’ın Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Taygun Sungar, 1.82cm boyunda 76 kilodadır.

Taygun Sungar’ın Göz Rengi Nedir?

Gürgen Öz’ün göz rengi kahverengidir.

Taygun Sungar’ın Burcu Nedir?

Taygun Sungar, 2 Temmuz doğumlu olduğundan dolayı Yengeç burcudur.

Taygun Sungar Nereden Mezun Olmuştur?

Taygun Sungar, İlk ve ortaöğretimini Ankara’da tamamlamıştır. Kendisi de oyuncu olan abisi Kutay Sungar’ın desteğiyle 2007 senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümüne girdi. 2015 senesinde mezun olmuştur.

Taygun Sungar Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Taygun Sungar, 2000 senesinde Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Burak Sergen’in yönettiği “Serseri Gönül” adlı oyunda çocuk oyuncu olarak oyunculuk yaşamı başladı. 2017 senesinde Çoban Yıldızı adlı dizide Ali Karakaya rolünü üstlendi. Taygun Sungar’ın oyunculuk deneyimi yaşadığı diziler içinde Çiçek Taksi, Kara Ekmek, Kardeş Payı ve Ulan İstanbul dizileri de yer almıştır. Taygun Sungar şu aralar Fox TV’de yayımlanmakta olan Bay Yanlış dizisinde Soner Seçkin kişiliğini canlandırmaktadır.

Taygun Sungar’ın Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Taygun Sungar’ın Instagram hesabı olan @taygunsungar’ın 20 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@taygunsungar) 650 takipçisi bulunmaktadır.

Bay Yanlış Soner Seçkin Nasıl Bir Karakterdir?

Soner Seçkin, Ezgi’nin eski sevgilisidir. Bir ilaç şifrketinda mümessil olarak çalışmaktadır. Ön planda olmaktan hoşlanan, narsist, kendini olduğundan farklı gösteren ve çıkarlarına göre karakter değiştirebilen ve buna göre davranan ikiyüzlü biridir. Başak burcudur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu