Başvurular

Tapu Kadastro, SGK, BDDK ve GenelKurmay Devlet Memuru Alımı Yapıyor

Tapu Kadastro, SGK, BDDK ve GenelKurmay Devlet Memuru Alımı Yapıyor, iş başvuruları bölümünde Tapu Kadastro, SGK, BDDK ve GenelKurmay Devlet Memuru Alımı Yapıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Tapu Kadastro, SGK, BDDK ve GenelKurmay Devlet Memuru Alımı Yapıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Tapu Kadastro, SGK, BDDK ve GenelKurmay Devlet Memuru Alımı Yapıyor

4 farklı kamu kurumu Devlet Personel Başkanlığı üzerinden devlet memuru alımı için ilanlar yayımladılar. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yada KPSS puan şartı olmadan yapılan bu alımlarda bulunan tüm detaylar ile ilan metinlerini paylaşmak istedik. 

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

DPB üzerinden memur alımı için ilan yayımlayan kamu kurumları içinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu ile Genelkurmay Başkanlığı yer alıyor. 

HANGİ KURUM HANGİ KADRODA PERSONEL ALIYOR?

Tapu Kadastro, SGK, BDDK ve GenelKurmay Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında bulunan kadrolar.

SGK Personel Alım İlanı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) paylaşımı yaptığı personel alım ilanında bir proje kapsamı içinde personel ihtiyacı olduğunu açıkladı. İlanda alımların anlaşmali personel kadrosunda bulunan yapıldığını ilan eden kurum adayladan KPSS şartı da talep etmedi.

Açık Kadrolar;

Proje Destek Ekibi Lideri, Proje Destek Ekibi Lider Yardımcısı, İhale ve Satın Alma Uzmanı (Merkez Destek Ekibi), İnsan Kaynakları Uzmanı (Merkez Destek Ekibi), İletişim ve Görünürlük Uzmanı (Merkez Destek Ekibi), Kıdemli Muhasebeci (Merkez Destek Ekibi), Muhasebeci Asistanı (Merkez Destek Ekibi), Merkez Proje Asistanı (Merkez Destek Ekibi), Yerel Destek Ekibi Lideri, İdari İşler Uzmanı (Yerel Destek Ekibi) ve Yerel Proje Asistanı.

Tapu Kadastro Personel Alım İlanı

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden bir açıklama yayımlayarak anlaşmali personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartının olmadığı personel alım ilanında kurum Sözleşmeli Pilot alımı yapacağını ilan etti. 

BDDK Personel Alım İlanı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında en az lise mezunu personel alımı bulunacağı açıklamaldu. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak alımlara ise KPSS’den en az 70 almış adaylar başvuru yapacak. İlana göre BDDK 70 KPSS puan şartı v en az lise mezunu adaylar içinden şoför alımı yapacak. 

Genelkurmay Başkanlığı Personel Alım İlanı

Genelkurmay Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı’nın internet sitesinden paylaşımı yaptığı bir açıklama ile 70 KPSS ve 70 YDS puan şartıyla personel alımı yapacağını açıkladı. Kurum aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında alımların Uzman personel kadrosuna yapılacağı ilan edildi. 

İLAN DETAYLARI

Kadro detaylarını verdiğimiz ilanlar için yayımlanan başvuru kılavuzlarına aşağıdan varabilirsiniz.

Tapu Kadastro personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

SGK personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

BDDK personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

GenelKurmay Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

DPB personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu