Başvurular

Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına En Az 60 KPSS İle Memur Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına En Az 60 KPSS İle Memur Alımı Yapılıyor, iş başvuruları bölümünde Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına En Az 60 KPSS İle Memur Alımı Yapılıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına En Az 60 KPSS İle Memur Alımı Yapılıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına En Az 60 KPSS İle Memur Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları personel alım ilanları ile sosyal yardım faaliyetlerinde görevlendirilecek personel alımları yapıyorlar. Bu alanın dışında vakfın büro işleri ile muhasebe alanlarında da görevlendirilmek üzere memur personel alımları yapılıyor. 

Bu bağlamda Nisan ayının son günleri itibariyle yeni yayımlanan SYDV memur alım ilanları ile öncedenden yayımlanmış ama başvuru süreci devam eden ilanları siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

ALIM YAPACAK SYDV’LER

Aile, Çalışma ve Sosyal Yardımlaşma Vakıfları bünyesinde hizmet veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları her ilde yer alıyor. Bu vakıflar farklı zamanlarda gereksinimlerine göre memur alım ilanları yayımlıyorlar. 

Bu çerçevede 2019 Nisan ayında memur kadrosuna alım yapacağını ilan eden SYDV sayısı 5. Bu beş sosyal yardımlaşma vakfın olduğu şehirlerin listesi ise şu biçimde; Samsun Alaçam SYDV, Sakarya Pamukova SYDV, Sakarya Hendek SYDV, Erzurum Çat SYDV ve Aksaray Ortaköy SYDV.

Samsun, Sakarya, Aksaray ve Erzurum’da bulunan bu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının paylaşımı yaptığı ilanlar şunlar;

 SYDV MEMUR ALIM İLANLARI

Yukarıda 4 farklı ilde 5 farklı ilçede bulunan SYDV’ler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda alım yapılacağı açıklanan açık kadrolar şunlar;

Samsun Alaçam SYDV: Büro Memuru alımı yapacak.

Öğrenim Şartı; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Hukuk, İşletme, İstatistik, Halkla İlişkiler, Muhasebe, Ekonomi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak.

Sakarya Pamukova SYDV: Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak. 

Öğrenim Şartı:Herhangi bir lisans programından mezun olmak.

Sakarya Hendek SYDV: Büro Memuru alımı yapacak.

Öğrenim Şartı: 4 yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumlarının Muhasebe (Lisans), Maliye, İşletme, İktisat bölümlerinden birinden mezun olmak. 

Erzurum Çat SYDV: Büro Memuru alımı yapacak.

Öğrenim Şartı: Bilgisayar Bölümleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve dengi bölümlerinin herhangi birinden lisans mezunu olmak,

Aksaray Ortaköy SYDV: Büro Memuru alımı yapacak.

Öğrenim Şartı: Lisans mezunu olup İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Bilgisayar bölümlerinden birisinden mezun olmak.

İLANLARA BAŞVURU

SYDV’ler aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Aile Bakanlığı’nın alakalı portalı üzerinden yapacaklar. 

ilanı yayımlayan vakfın yahut olduğu ile yahut ilçenin belediye sitelerini, kaymakamlık sitelerini ziyaret edebilirler. Adaylar ilanlara internet üzerinden ulaşamazlarsa vakfı telefonla arayarak bilgi alabilirler. İlanlara elektronik başvuru yapmak isteyen adaylar ise aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirler.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

SYDV Memur alım ilanlarını yakında zamandan takip etmek için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu