Başvurular

Sinanpaşa Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapıyor 2022

Sinanpaşa Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Sinanpaşa Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Sinanpaşa Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Sinanpaşa Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapıyor

Afyonkarahisar ilimizde yer almakta olan Sinanpaşa Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Sinanpaşa Belediyesi  geçici işçi alımı ilanı kapsamı içinde beden işçisi (temizlik işçisi) alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 23 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Sinanpaşa Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi) ve geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Lakin, başvuru süresi içinde ikamet değişikliği yapan adayların alakalı iş gücü isteklerine başvuruları kabul edilmez.

İSTENİLEN BELGELER 1-) İlgili meslekte en az 1 yıl çalışmış olmak (Kişinin alakalı meslekte çalışığını belgelendirmesi gerekmektedir) Gerekli belgeleri 08.08.2018 mesai bitimine kadar Sinanpaşa Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, gösterilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Kur’a çekimi tarihi: 15.08.2018 tarihinde Saat: 10.00 da Sinanpaşa Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Temizlik)
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Sinanpaşa Belediye Başkanlığı 15.08.2018 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi : Sinanpaşa Belediye Başkanlığı SİNANPAŞA AFYONKARAHİSAR / TÜRKİYE

Bu makalemizde Sinanpaşa Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi geniş bir şekilde ilan detaylarını paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Sinanpaşa Belediyesi iş olanakları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu