Biyografiler

Şeyma Subaşı kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Şeyma Subaşı kimdir, biyografi kategorimizde 2 Temmuz 1990 doğumlu ve mesleği Fenomen olan Şeyma Subaşı biyografisini paylaşalım istedik. Şeyma Subaşı kimdir?, Şeyma Subaşı nereli?, Şeyma Subaşı kaç yaşında, tüm detaylar Şeyma Subaşı biyografi makalemizde..

Şeyma Subaşı kimdir? – Biyografisi

Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programında gördüğümüz Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990 senesinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Şeyma Subaşı, 2008 senesinde tertip edilen Miss Turkey adlı yarışmaya katılmıştır. Televizyon dünyasının arkasında bu yarışmayla birlikte tanınmıştır. Henüz 16 yaşındayken katıldığı yarışmada derece elde edememiştir. Lakin bu yarışmadan sonra, piyasanın en fazla bilinen moda tasarımcıları, Şeyma Subaşı’na kendi defilelerinde yer vermişlerdir. Bu sektörde ilerlemek isteyen Şeyma Subaşı üniversitede okuyacağı bölümü de bu yönde tercih etmiştir.Katıldığı televizyon programı ‘Var Mısın Yok Musun’dan sonra Acun Ilıcalı ile birlikteliği başlamıştır. 

Şeyma Subaşı Kaç Yaşındadır?

1990 senesinde doğan Şeyma Subaşı, 30 yaşındadır.

Şeyma Subaşı’nın Boyu Kaçtır?

Şeyma Subaşı’nın boyunun 1.70 cm olduğu bilinmekte.

Şeyma Subaşı Kaç Kilodur?

Ünlü tasarımcı Şeyma Subaşı; 50 kilogram ağırlığındadır.

Şeyma Subaşı’nın Gözleri Ne Renktir?

Şeyma Subaşı’nın göz rengi kahverengidir.

Şeyma Subaşı’nın Mesleği Nedir?

Bir süre moda tasarımcılığı yapan Şeyma Subaşı şu anda instagram üzerinden gezi ve sağlıklı yaşam bloggerlığı yapmakta

Şeyma Subaşı’nın Burcu Nedir?

2 Temmuz tarihinde dünyaya geldiğu bilinen tasarımcının burcu yengeçtir.

Şeyma Subaşı’nın İlişkisi Var Mı?

Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilik ve boşanmanın ardından şu anda yeni bir sevgilisi bulunmaktadır. Şeyma Subaşı’nın şu anda Guido Senia ile bilinen bir ilişkisi mevcuttur.

Şeyma Subaşı Hangi Üniversiteden Mezun Olmuştur?

Çıktığı defileler ve çalıştığı tasarımcılardan sonra Şeyma Subaşı mesleki kariyer rotasını moda tasarımcılığı üzerine çevirmiştir. Bu nedenle İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı’ndan mezun olmuştur.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı İlişkisi Nedir?

Var Mısın Yok Musun adlı programda Acun Ilıcalı ile 2009 senesinde tanışma fırsatını yakalayan Şeyma, programdan 69 bin tl kazanarak ayrıldı. Ardından Yok Böyle Dans programı için kostüm tasarlama işine girdi. Sektörde tanınmasının ardından Acun Ilıcalı ile sürekli olarak bir araya gelen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın ilişkisi başladı. Lakin sanıldığının aksine Şeyma ile sevgili olmayı Acun teklif etti. Bunun üzerine, Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın Melisa adında bir kızları dünyaya gözlerini açtı. Ünlü çift; kızları Melisa 4 yaşına geldiğinde evlenme kararı aldı. 18 Eylül 2017 tarihinde Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Marsilya’da sade bir merasimle nikah masasına oturdu.Ilıcalı ve Subaşı,bir süre evli kaldıktan sonra anlaşmalı olarak boşandılar.

Şeyma Subaşı’nın Sosyal Medya Hesapları Neler?

İnstagram hesabı kullanan Şeyma Subaşı şu anda 3.2 milyon takipçiye sahip. Sıklıkla paylaşım yapan Şeyma Subaşı’nın gönderi sayısı ise 3738…

Şeyma Subaşı’nın Kitabının İsmi Ne?

Sosyal medya aracında çok tepki çeken ve alaya alınan bir kitap kaleme almıştı Şeyma Subaşı. Kitabının ismi ise ‘Sadece Şeyma’.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu