Biyografiler

Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Serkay Tütüncü kimdir, biyografi kategorimizde 7 Şubat 1991 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Serkay Tütüncü biyografisini paylaşalım istedik. Serkay Tütüncü kimdir?, Serkay Tütüncü nereli?, Serkay Tütüncü kaç yaşında, tüm detaylar Serkay Tütüncü biyografi makalemizde..

Başlıklar

Serkay Tütüncü kimdir? – Biyografisi

Serkay Tütüncü (Bay Yanlış Dizisi Ozan)

Bay Yanlış dizisi Ozan Dinçer Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Survivor’a Katıldı Mı? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır? Gelin birlikte Serkay Tütüncü’yü tanıyalım.

Serkay Tütüncü Kaç Yılında Doğmuştur?

Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 doğumludur.

Serkay Tütüncü Nerede Doğmuştur?

Serkay Tütüncü, İzmir Tire doğumludur.

Serkay Tütüncü’nün Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Serkay Tütüncü, 1.78 cm boyunda 76 kilodadır.

Serkay Tütüncü’nün Göz Rengi Nedir?

Serkay Tütüncü’nün göz rengi kahverengidir.

Serkay Tütüncü’nün Burcu Nedir?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat doğumlu olduğundan dolayı Kova burcudur.

Serkay Tütüncü Nereden Mezun Olmuştur?

Serkay Tütüncü, Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olmuştur.

Serkay Tütüncü Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Serkay Tütüncü, ilk kez TV 8’de yayına giren Para Bende programının sunuculuğunu üstlenmiştir. 2018 senesinde ‘İnsanlık Suçu’ dizisiyle birlikte oyunculuğa ilk adımını atmıştır.2019 senesinde da Afili Aşk dizisindeki Volkan kişiliğine hayat vermiştir.  Serkay Tütüncü şu aralar Fox TV’de yayımlanmakta olan Bay Yanlış dizisinde Ozan Dinçer kişiliğine hayat vermektedir. 

Serkay Tütüncü Survivor’a Katıldı Mı?

Serkay Tütüncü, Survivor 2016 müsabakasında Gönüllüler takımında yer almıştır. Serkay Tütüncü katıldığı Survivor 2016 programında Alaçatı’daki yaşamı ile ve yaptığı surf sporı ile ön plana çıkmıştır.

Serkay Tütüncü’nün Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Serkay Tütüncü’nün Instagram hesabı olan @serkaytutuncu’nun 819 bin takipçisi mevcuttur. Twitter’da ise (@SerkayTutuncu23) 26 bin takipçisi bulunmaktadır. 

Bay Yanlış Dizisi Ozan Dinçer Nasıl Bir Karakterdir?

Ozan Dinçer, 30’lu yaşlarının başında yakışıklı, güler yüzlü pozitif biridir. Özgür’ün sahibi olduğu restoranın başarılı şefidir bunun yanı sıra Özgür’ün yakın dostudur. Özel yaşamında şanssız ilişkiler Ozan, aşka inancını kaybetmez. Güvenilir, keyifli, sosyal ve duygusal biridir. Yengeç burcudur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu