Biyografiler

Serkan Çayoğlu kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Serkan Çayoğlu kimdir, biyografi kategorimizde 31 Mayıs 1987 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Serkan Çayoğlu biyografisini paylaşalım istedik. Serkan Çayoğlu kimdir?, Serkan Çayoğlu nereli?, Serkan Çayoğlu kaç yaşında, tüm detaylar Serkan Çayoğlu biyografi makalemizde..

Serkan Çayoğlu kimdir? – Biyografisi

Serkan Çayoğlu (Yeni Hayat Dizisi Adem)

Dizilerin aranılan ismi Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 senesinde Almanya’da dünyaya gelmiş Türk model ve oyuncudur. Almanya’da üniversite eğitimi aldığı zamanda modellik işiyle uğraşmıştır. Daha sonradan oyunculuk hayalini gerçekleştirmek isteyen yakışıklı model,İstanbul’a kesin dönüş yapmış ve İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.Model,Ünlü oyuncu Dolunay Soysert’ten oyunculuk eğitimi dersleri almıştır.Bununla yetinmeyen Serkan Çayoğlu, ‘Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde bizzat Ümit Çırak’tan oyunculuk üzerine eğitimler almıştır ve kendini daha da ilerletmeye başlamıştır. Kuzey Güney adlı televizyon dizisinin sezon finalinde kendisine bir rol verilmiştir ve bu noktada oyunculuk kariyerinde ilk adımı atmıştır.Geniş takipçiye sahip bu diziden sonra Hande Yener’in klibinde oynamak için teklif almıştır.Ünlü şarkıcı Hande Yener’in 2013 senesinde çıkan ‘Ya Ya Ya’ klibinde boy göstermiştir. Oyuncunun esas hayran kitlesi ise yaz dizisi olarak planlanmış Kiraz Mevsimi’nde ki Ayaz kişiliği ile oluşmaya başlamıştır.

Serkan Çayoğlu Hangi Meslekleri İcra Ediyor?

Serkan Çayoğlu, bir çok defilede manken olarak yer almasının yanında Türk televizyon dizilerinde çok fazla görmeye başladığımız bir dizi oyuncusudur. Serkan Çayoğlu’nun modellik yaptığı da bilinmektedir.

Serkan Çayoğlu’nun Doğum Tarihi Ne Zamandır?

Ünlü manken ve oyuncu Serkan Çayoğlu’nun, 31 Mayıs 1987 senesinde dünyaya geldiğu bilinmekte.

Serkan Çayoğlu’nun Boyu Kaçtır?

Uzun boyu ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Serkan Çayoğlu’nun boyu 1,88cm’dir.

Serkan Çayoğlu Kaç Kilodur?

Güncel verilere göre Çayoğlu’nun 85 kilogram ağırlığında olduğu bilinmektedir.

Serkan Çayoğlu’nun Burcu Nedir?

31 Mayıs tarihinde dünyaya geldiğu bilinen oyuncunun burcu ise ikizler.

Serkan Çayoğlu’nun Göz Rengi Nedir?

Oyuncunun göz renginin kahverengi olduğunu bilmekteyiz.

Serkan Çayoğlu’nun İlişkisi Var Mı?

Serkan Çayoğlu’nun kendisi gibi oyunculukla uğraşan bir sevgilisi olduğu bilinmekte.Sevgilisi ise hepimizin yakında zamandan tanıdığı Özge Gürel… İkili, Kiraz Mevsimi adlı dizide başrolü paylaşmışlardı.

Serkan Çayoğlu’nun Eğitim Hayatı Nasıldır?

Ünlü oyuncu Almanya’da bulunan Erlangen Üniversitesi’nde ekonomi bölümü okumuştur.

Serkan Çayoğlu’nun Ailesi Kimdir?

Babası Ümit Çayoğlu, annesi Suna Çayoğlu’dur. Kendisine hiç benzemiyor oluşuyla dikkat çeken bir de ikizi mevcuttur. İkiz kardeşinin ismi ise Erkan Çayoğlu.

Serkan Çayoğlu’nun Rol Aldığı Diziler Hangileridir?

Serkan Çayoğlu’nun, sezon finalinde konuk oyuncu olarak katıldığı ve ilk dizisi Kuzey Güney’dir.Ardından başrol olduğu Kiraz Mevsimi adlı yaz dizisinde yer almıştır. Börü ve Hayatımın Aşkı adlı dizilerde oyunculuk yapmıştır. Hayatımın Aşkı adlı dizide şu anda da oynamaktadır.

Serkan Çayoğlu’nun Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Ünlü oyuncunun diğer birden fazla sanatçı gibi instagram kullandığı bilinmekte. @serkancayoğlu hesabından hemen hemen her gün paylaşım yapan oyuncunun, şu anda aktif 3.5 milyon takipçisi var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu