Başvurular

Sek Süt Personel Alımı ve İş İlanları

Sek Süt Personel Alımı ve İş İlanları, iş başvuruları bölümünde Sek Süt Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Sek Süt Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Başlıklar

Sek Süt Personel Alımı ve İş İlanları

SEK Süt personel alımı yapmak için yeni iş ilanları yayımladı. Her geçen gün büyüyen ve iş hacmini genişleten SEK, eleman gereksinimini karşılamak için iş arayışında olan adayların iş başvurusu formunu doldurmalarını bekliyor. Süt ve Süt ürünleri sektöründe uzun senelerdır hizmet veren şirket, sektöre getirdiği yenilikler ve ilklerle bilinmekte. Şirket ile ilgili daha fazla detay vererek ilanları inceleyeceğiz. Nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımızın devamından edineceğiniz bilgiler ile öğrenebilirsiniz…

SEK Süt Personel Alımı ve İş İlanları

SEK Süt Tarım ve Köy işleri bakanlığı aracılığıyla tüketicilere temiz, sağlıklı, hijyenik ve kaliteli süt ürünleri sumak amacı ile 1963 senesinde kurulmuştur. O dönem Devlet hem süt sektöründeki boşluğu doldurmak hem de ekonomiyi kalkındırmak amacı ile kurulmasına karar vermiştir. SEK Süt’ün Tarım bakanlığına bağlı olarak sürdürdüğü faaliyeti 1995 senesinde özelleştirilerek son bulmuştur. Bu doğrultuda o dönem ufak ve büyük işletme sahipleri aracılığıyla hisseleri satın alınarak faaliyetine sürdürilmiştir.

Şirket ardından %68’lik miktarda hissesini Koç Holding şirketine satarak büyümeye devam etmiştir. KOÇ bünyesinde faaliyetlerine devam eden Sek Süt sektörde birden çok ilke imza atmıştır. İlk vakumlu kaşar üretimini, ilk pastörize sütü, ilk dil peynirini tüketici ile buluşturmayı başarmıştır. SEK Ürünleri en fazla yine Koç Holding’e bağlı şirketlerden birisi olan Carrefoursa ‘da satılmaktadır. Sek Süt; Peynir, Kaşar, Yoğurt, Ayran, Süt ve benzeri birden çok ürün ile tüketicilerle buluşmaktadır.

Sek Süt İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları dönem dönem iş ilanları yayımlayarak açık pozisyonlar için işe alım yapmaktadır. İşe alımlar Yine Koç Holding çatısı altında bulunan bir diğer şirket Tat Gıda aracılığıyla yürütülmektedir. İşe alım işçi, Eleman ve personel statülerinde olurken bazı pozisyonlar için ilkokul bazı pozisyonlar için ise üniversite şartı istenmektedir. Bunun bunun yanında işçi statüsü için ilanlar genelde fabrikalar için verilmektedir. Genel müdürlükte çalışmak isteyenler için ise üniversite şartı istenerek başvuru yapan adaylar içinden en nitelikli olanlar seçilmektedir.

Üretim Tesislerinde çalışmak isteyen adaylar ise Bursa ilinde bulunan MustafaKemalPaşa İşletmesiyahut Aydın ilinde bulunan Söke Sek Süt Üretim tesislerinebaşvuru yapabilirler. İşe alım yapılacak pozisyonlar üretim elemanı, Forklift operatörü, Güvenlik Görevlisi, Temizlik elemanı, Fabrika işçisi gibi pozisyonlarda olabilmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar; İş başvurusu nasıl yapılır? bölümünde geniş bir şekilde bilgi edinerek başvuru formunu nasıl doldurabileceğini öğrenebilirler.

Sek Süt İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İş arayışında olan adaylarda bilirler ki her şirketin kendine özgü bir işe alım şekli mevcuttur. Bazı şirketler iş ilanı siteleri ile ortak çalışmalar yaparak verdiği ilanlar ile özgeçmiş satın alırlar. Bazı şirketler ise buna ihtiyaç duymaz ve sosyal platform hesaplarından ve oluşturduğu resmi kariyer sitelerinden açık pozisyonları paylaşarak başvuru kabul ederler. Sek Süt işe alım şekli olarak Tat Gıda’ya bağlı olduğunu göze çarpıyor. Yapmış olduğumuz incelemede SEK şirketi iletişim detaylarını Tat gıda olarak bildirmiş. Bu nedenle iş başvuru formunu Tat Gıda şirketinin oluşturduğu resmi web sitesinden yapabiliriz. Bu vesile ile hem Tat Gıda için Hem de Sek Süt için iş başvurusu yapabileceğinizi aktarabiliriz. Online Başvuru Linki; Sek Süt İş Başvurusu

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin1
1 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu