Başvurular

Peak Games iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Peak Games iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Peak Games iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Peak Games iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Peak Games iş ilanları ve iş başvurusu

  • Peak nedir, ne demektir?
  • Peak.com İş İlanları 2019
  • Peak Games İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Peak nedir, ne demektir?

Peak.com 2010 senesinde İstanbul ilimizde kurulmuş olan bir teknoloji şifrketidır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini emin adımlarla sürdürmüş, dünya teknoloji şirketlerine kafa tutmayı başarmış bir firmadır. Daha çok geliştirmiş oldukları oyunlarla uzmanlık elde etmiştir. Özellikle tüm televizyon kanallarına aynı anda reklam vermesi ile de tüm ülkede ve sosyal mecralarda adını duyurmayı başarmıştır. Bu reklam filminde Peak çeşitli departmanlarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını belirtmiştir. Peak.com aracılığıyla yayına giren bütün iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

Peak.com İş İlanları 2019

Peak taradından geliştirilen ürünler 193 ülkede 300 milyonu aşkın kişi aracılığıyla kullanılmaktadır. Türkiye’den dünyaya uzanan bir teknoloji şirketi olma maksadıyla yola çıkan şirket, bu amacına da kararlı adımlarla ilerliyor. Peak.com bu amacını gerçekleştirmesinde kendisine yol gösterecek, firmayı yukarılara taşıyacak alanında uzman çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.

Peak Games aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi olabilecek iş ilanları içinde; customer experience specialist, software engineer, senior big data platform engineer, Office manager, UI designer, product specialist, yazılımcı, bilgisayar programcısı, research engineer, finance director, senior illüstratör, senior data analyst, HR specialist gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Peak Games İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Peak Games bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını linkedin üzerinden yapabilirler. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile açık iş pozisyonlarını, bunlara ait başvuru şartları gibi geniş bir şekilde ilan detaylarını görebilir ve anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları ardından kurumun insan kaynakları departmanı aracılığıyla geniş bir şekilde olarak incelenecek ve başvurusu olumlu yanıtlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu makalemizde Peak Games iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Peak Games İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PEAK İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, peak iş ilanları hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan peak iş ilanları açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu