Biyografiler

Olgun Toker kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Olgun Toker kimdir, biyografi kategorimizde 12 Mart 1986 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Olgun Toker biyografisini paylaşalım istedik. Olgun Toker kimdir?, Olgun Toker nereli?, Olgun Toker kaç yaşında, tüm detaylar Olgun Toker biyografi makalemizde..

Başlıklar

Olgun Toker kimdir? – Biyografisi

Olgun Toker (Arıza Dizisi)

Olgun Toker son dönemlerin en fazla ilgi ve beğeniyle izlenen oyuncularından biridir. Mersin de dünyaya gözlerini açan oyuncu kariyerine oyunculuk alanında şekil vermek istemiş ve bu doğrultuda sanat merkezlerinden tiyatroculuk adına eğitimler almıştır. Oyuncunun esas eğitimini aldığı ve yapmayı planladığı meslek arşivcilik iken rotası tamamıyla başka yöne çevrilmiştir.Babasının gemi kaptansı annesinin ise ev hanımı olduğu bilinmekte.2012 senesinde atıldığı oyunculuk kariyerinden günümüze bir çok değişik film ve diziyle karşımıza çıkmış Olgun Toker kimdir,nerelidir,kaç yaşındadır,boyu,burcu,kilosu, nedir ve ile ilgili araştırılan her şey yazımızın devamındadır…

Olgun Toker Mesleği Nedir?

Olgun Toker Mersin’den İstanbul’a yerleştiğinde Marmara Üniversitesinde arşivcilik okumuştur. Lakin sonraları oyuncu olmaya karar vermiştir. İlk filmi 2012 senesinde gösterime girmiş ve oyunculuk kariyerine bir çok dizi film sığdırmıştır.

Olgun Toker Ne Zaman Doğdu?

Toker, 12 Mart 1986 doğumludur.

Olgun Toker Boyu Kaç?

Olgun Toker’in boyu 180 santimetre uzunluğundadır.

Olgun Toker Kaç Kilo?

Oyuncu Toker’in 77 kilo ağırlığında bilinmekte.

Olgun Toker Burcu Nedir?

12 martta dünyaya gözlerini açan oyuncunun su gruba burçlarından ve duygusallığıyla bilinen Balık burcu elemanı olduğu bilinmekte.

Olgun Toker Kaç Yaşındadır?

Oyuncu Toker 2022 yılı itibari ile 34 yaşındadır.

Olgun Toker Doğal Göz Rengi Nedir?

Oyuncunun doğal göz rengi kahverengidir.

Olgun Toker’in Doğal Saç Rengi Nedir?

Oyuncunun doğal saç rengi siyahtır.

Olgun Toker Nerede Doğdu?

Oyuncu Olgun Toker Mersin’de dünyaya gelmiştir.

Olgun Toker Nereden Mezun Oldu?

İlgiyle takip edilen oyuncunun mezun olduğu üniversite Marmara Üniversitesi’dir. Bu eğitim kurumunun arşivcilik bölümünü bitirmiştir. Lakin oyunculuk üzerine kendini geliştirmek istemiş ve bu doğrulta sanat merkezinden kurslar almıştır. Olgun Toker’in tercih ettiği sanat merkezi ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü olmuştur.

Olgun Toker Rol Aldığı Dizi ve Filmler Neler?

Düğün Dernek

Bir Ses Böler Geceyi

Saklı Hayatlar

Küçük Esnaf

Şeref Meselesi

Yol Arkadaşım 2

Tatlı Küçük Yalancılar

Benim Adım Gültepe

Dip

Hayat Gibi

Olgun Toker’in Sevgilisi Kimdir?

Merve Çağıran da Olgun Toker gibi genç oyunculardan biridir.Tek Türkiye adlı dizide tanınmaya başlayan oyuncu şu anda ki sevgilisi Olgun Toker ile Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide birlikte rol almıştır.1992 doğumlu Çağıran aslen Balıkesirli’dir.

Olgun Toker Sosyal Medya Hesapları Neler?

@olguntoker kullanıcı adıyla instagramda bulunan oyuncunun burada 135.4K takipçisi yer alıyor. Ayrıca kendisini aynı kullanıcı ismiyle twitterda da bulabilmeniz münkün.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu