Başvurular

Nisan 2019 SYDV Memur İlanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru Alımı Yapılacak

Nisan 2019 SYDV Memur İlanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru Alımı Yapılacak, iş başvuruları bölümünde Nisan 2019 SYDV Memur İlanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru Alımı Yapılacak ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Nisan 2019 SYDV Memur İlanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru Alımı Yapılacak ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Nisan 2019 SYDV Memur İlanı: Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru Alımı Yapılacak

Aile Bakanlığı bünyesine bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) yayımladıkları ilanlar ile memur ve işçi alımı yapmaya sürdürmektelar. 

Bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza Aile Bakanlığı’na bağlık portal üzerinden yayımlanan SYDV personel alım ilanını aktarıyoruz. İşte bilinmesi gerekenler;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Diyarbakır Kocaköy SYDV aracılığıyla yayımlanan memur alım ilanında tek bir kadrodan 1 personel istihdamı bulunacağı açıklamaldu. Vakıf alakalı birimlerinde görelendirmek üzere Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru kadrosuna alım gerçekleştirecek. 

SYDV MEMUR ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

Diyarbakır Kocaköy SYDV paylaşımı yaptığı memur alım ilanında alım yapılacak kadro için, aşağıda bulunan başvuru şartlarını sağlayan adayların başvurularının kabul edileceğini açıkladı. 

Sosyoloji Mezunu olmak, Pedagojik Formasyon almış olmak (belgelendirilecektir), Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde en az 3 yıl görev yapmış olmak belgelendirilecektir. İlan tarihinden önce Kocaköy ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak. Erkek Olmak (Diğer iki çalışanın kadın olması münasebetiyle), En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve askerliği tamamlamış olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar,  Aile Bakanlığı’nın internet sayfası olan https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/giris.aspx adresine üye olup ilanlara dair başvuruları burada gösterilen yönergeler ışığında yapacaklar.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu