Başvurular

Laçin Belediyesi 4 işçi alımı yapıyor 2022

Laçin Belediyesi 4 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Laçin Belediyesi 4 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Laçin Belediyesi 4 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Laçin Belediyesi 4 işçi alımı yapıyor

Çorum ilimizde yer almakta olan Laçin Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Laçin Belediyesi ilan kapsamı içinde 4 temizlik işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 28 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Laçin Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Adayların ilçe merkezinde ikamet etmeleri zorunludur. Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda açıklanmıştır.

  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Askerlik durum belgesi
  • Adli sicil kaydı
  • Aile durum belgesi
  • Sağlık raporu
  • İkametgah belgesi

Başvuru adresi : Fatih Mahallesi Hürriyet Caddesi No:21 / 1

İrtibat Kişi : Mehmet Çoban

E-Posta Adresi : corum_lacinbelediyesi19@hotmail.com

Bu makalemizde Laçin Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan temizlik işçisi alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren tüm ilanlara Laçin Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu