Başvurular

Kütahya Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Kütahya Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Kütahya Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Kütahya Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Kütahya Belediyesi işçi alımı yapıyor

Kütahya Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kütahya Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde 4 büro işçisi ve 1 beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 30 Ocak 2019 saat 17:00’a kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Kütahya Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
 • 25 ile 33 yaş aralığında olmak
 • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
 • Askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilişkisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • 22 Mayıs 2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 30. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak
 • Büro işçisi işletme lisans mezunu, sağlık yönetimi lisans mezunu, adalet :MYO mezunu, Fen Edebiyat Lisans mezunu olmak üzere, beden işçisi en az ilkokul mezunu olmak
 • Kütahya merkezde olmak üzere en az 6 ay ikamet zorunluluğu

Başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • Üzerinde TC kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
 • Diploma fotokopisi
 • İş başvuru formu
 • İşkur il müdürlüğünden kayıt kartı
 • Mesleki yeterlilik  belgeleri fotokopileri

Başvuru Adresi : 30 Ağustos Mahallesi, 2. Meriç Sokak, No:20 Merkez Kütahya

Telefonu : 0276 224 3662

Bu makalemizde Kütahya Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren ilanlara Kütahya Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu