Başvurular

KPSS’de tercih yapanlar dikkat! Sonuçlar açıklandı

KPSS’de tercih yapanlar dikkat! Sonuçlar bilgisi verildi, iş başvuruları bölümünde KPSS’de tercih yapanlar dikkat! Sonuçlar bilgisi verildi ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. KPSS’de tercih yapanlar dikkat! Sonuçlar bilgisi verildi ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

KPSS’de tercih yapanlar dikkat! Sonuçlar bilgisi verildi

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile KPSS-2020/14 Sağlık Bakanlığının anlaşmali pozisyonları için yerleştirme sonuçlarının bilgisi verildiğını açıkladı.

Sağlık Bakanlığının anlaşmali pozisyonları için 01-07 Aralık 2020 tarihleri içinde adayların tercihleri alınmıştı. Bugün ÖSYM aracılığıyla yapılan açıklama ile yerleştirme sonuçlarının bilgisi verildiğı bildirildi.

ÖSYM aracılığıyla yapılan bilgilendirmede şu ifadeler kullanıldı:

KPSS-2020/14: Sağlık Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

01-07 Aralık 2020 tarihleri içinde tercihleri alınan KPSS-2020/14 Sağlık Bakanlığının anlaşmali pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.
Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 15 Aralık 2020 tarihinde 15.35’ten bu yana ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile ulaşabilirler.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek’te sunulmuştur.
Kamuoyuna saygıyla açıklamalur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

KPSS-2020/14 Yerleştirme Sonuçları

KPSS-2020/14 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu