Başvurular

KPSS Şartsız 65 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı

KPSS Şartsız 65 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde KPSS Şartsız 65 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. KPSS Şartsız 65 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

KPSS Şartsız 65 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Resmi Gazete’de paylaşımı yaptığı bir açıklama ile alakalı birimlerinde görev vermek üzere kamu işçisi alımı yapacağını açıkladı. 

Üniversite tarafıdan yayımlanan personel alım ilanında alımların normal, eski hükümlü ve engelli personel kadrolarına yapılacağı açıklamaldu. 

Alımlarda bulunan açı kadrolar ve ilana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarının ayrıntı kısmıonı siz değerli okurlarımıza aşağıda aktarıyoruz. İşte bilinmesi gereken detaylar;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanına göre kurum 8 farklı pozisyonda personel alımı yapacak ve alımlarda toplam 65 personel istihdam edilecek. 

Kurum bu personel alım ilanı ile Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Isıtma ve Havalandırma Cihaz Operatörü, Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni, Elektrikçi, Bahçıvan, Şoför pozisyonlarına normal personel alımı yapacak. Bunun bunun yanında Engelli İşçi (Temizlik Görevlisi) ve Eski Hükümlü yahut Terörle Mücadelede Malul sayılmayacak biçimde yaralanan (Temizlik Görevlisi) alımı yapacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Resmi Gazete aracılığıyla adaylara açıklamalan personel alım ilanında alımlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar olduğu bildirildi. Bu başvuru koşullarını sağlayan adaylar yukarıda bulunan kadrolar için başvuruda bulunabilecekler. 

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, İŞKUR da ilan edilen işgücü isteklerinde gösterilen bölümlerden mezun olmak, Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette olduğuna karar verilen yapı, oluşum yahut gruplara veya terör örgütlerine kullanıcı hesabı, mensubiyeti yahut iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/yahut arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını 19 Nisan tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi kamu işçisi alım ilanına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer ilan metni üzerinden ilana ilişkin tüm ayrıntılara ulaşabilirler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamu İşçisi alım ilanlarını yakında zamandan takip etmek için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu