Başvurular

Koçtaş iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Koçtaş iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Koçtaş iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Koçtaş iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Koçtaş iş ilanları ve iş başvurusu

1955 senesinde kurulan Koçtaş, Koç Grubu’nun ilk şirketlerinden biri olma özelliğini taşır. 1996 yılına kadar Yapı Malzemeleri toptancısı olarak faaliyet gösteren şirket, hem tali bayiilere, hem de büyük inşaat projelerine hizmet sundu. Koçtaş, 1996’da perakendeciliğe başlama kararı alarak, ilk ev geliştirme mağazasını 1996’da İzmir Bornova’da açtı. Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum mağazaları ile büyümesini sürdürdü. Günümüzde 22 il ve 45 mağazası ile üyelerinin gereksinimlerine yanıt verebilmek için çalışmalarına sürdürmektedirler. Koçtaş, paylaştığı açıklama ile 2022 senesinde çok sayıda personel alımı yapacağını dile getirdi. 2022 Koçtaş iş ilanları, 2022 Koçtaş personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı ile alakalı geniş bir şekilde bilgilere haberimizin devamından varabilirsiniz.

Koçtaş, büyüme hedefleri ışığında 2022 senesinde da birden çok mağaza açmayı ve bu açacağı mağazalara ve mevcut durumda hizmet vermekte olan mağazalarına çok sayıda eleman alımı, personel alımı yapmayı planlıyor.

 • Koçtaş Güncel İş İlanları 2022
 • Koçtaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Koçtaş Güncel İş İlanları 2022

Koçtaş’ta ilkokul mezunu, lise mezunu yada üniversite mezunu vasıflı ve vasıfsız personel alımı için birden çok iş ilanı mevcut. Aşağıda bu ilanlar içinde bu ay içinde verilenleri bulacaksınızdır. Her geçen gün Koçtaş yeni bir iş ilanı vererek eleman alımı gerçekleştiriyor. Bu nedenten aşağıda bulunan iş başvurusu formuna tıklayarak güncel iş ilanları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 • Müşteri Danışmanı
 • Ziraat Mühendisi
 • Müşteri Danışmanı
 • Müşteri Danışmanı
 • Uzman
 • Satış Müşteri Danışmanları
 • Kasa Müşteri Danışmanları
 • Engelli Personel Alım
 • Engelli Personel İlanı
 • Ziraat Mühendisi
 • Güvenlik Görevlisi

Koçtaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Koçtaş, işe alacak olduğu personeller için çeşitli kariyer portallarında iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarını takip ederek kolay bir biçimde başvurunuzu gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Koçtaş insan kaynakları, doğru işe doğru personeli yerleştirmek için büyük özveri ile çalışmaktadır. Bundan dolayı başvuracağınız pozisyondaki yetkinlikleri sağladığınızdan emin olduktan sonra başvurunuzu aşağıdaki iş başvuru formu vasıtası ile uygulayabilirsiniz.

Koçtaş personel alımı ile ilgili son gelişmeleri, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri ve güncel Koçtaş iş ilanlarını paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Koçta iş başvuru formu doldurmak için hemen tıklayın


DİĞER ELEMAN ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eleman alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan eleman alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu