Başvurular

Kemer Belediyesi İşçi Alımı Yapacak 2022

Kemer Belediyesi İşçi Alımı Yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Kemer Belediyesi İşçi Alımı Yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Kemer Belediyesi İşçi Alımı Yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Kemer Belediyesi İşçi Alımı Yapacak

Antalya ilimizde yer almakta olan Kemer Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kemer Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 7 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Kemer Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi) ve geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Lakin, başvuru süresi içinde ikamet değişikliği yapan adayların alakalı iş gücü isteklerine başvuruları kabul edilmez. NOT: TALEP GEÇİCİ STATÜDE OLUP (YIL İÇİNDE EN FAZLA 5 AY 29 GÜN ÇALIŞTIRILABİLECEKTİR) KEMER ŞEHİR İÇERİSİNDE BELEDİYECE BELİRTİLECEK İŞLERDE ÇALIŞTIRILACAKTIR. İŞ DURUMUNA GÖRE VARDİYALI VE GECE ÇALIŞTIRILABİLECEKTİR. ASGARİ ÜCRET VERİLMESİ PLANLANMAKTADIR.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Çalışma Adresi : MERKEZ MAH. YALI CAD. NO:1 KEMER/ANTALYA

İlana başvuracak adaylar için 15 Mayıs 2018 tarihinde Kemer Belediyesi’nde saat 09:00 ile 12:00 içinde kura çekimi gerçekleştirilecektir. Bu makalemizde Kemer Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KEMER BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kemer belediyesi hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan kemer belediyesi açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu