Başvurular

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları! 2021 Karaca Maaşları ve Başvuru Formu

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları! 2021 Karaca Maaşları ve Başvuru Formu, başvurular bölümümüzde Karaca Satış Danışmanı İş İlanları! 2021 Karaca Maaşları ve Başvuru Formu ile alakalı bilgi sahibi olmanızı istedik.. Karaca Satış Danışmanı İş İlanları! 2021 Karaca Maaşları ve Başvuru Formu ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Başlıklar

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları! 2021 Karaca Maaşları ve Başvuru Formu

Karaca Satış Danışmanı İş İlanlarıKaraca Satış Danışmanı İş İlanları
Karaca Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları 2019 ve 2020 senesinde olduğu gibi 2021 senesinin geri kalanında da yayınlanmaya sürdürmekte. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde bulunan Karaca Satış Danışmanı İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Karaca Satış Danışmanı iş ilanlarını yakında zamandan takip ediyor fakat, “Karaca Satış Danışmanı iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların bunun yanında, personel alımı yapılan pozisyonlarla alakalı bilgi almak istiyorsanız eğer Karaca Satış Danışmanı iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile alakalı tüm detaylara yazımızın devamında varabilirsiniz.

Karaca Satış Danışmanı İş İlanlarıKaraca Satış Danışmanı İş İlanları
Karaca Satış Danışmanı İş İlanları – Karaca iş Başvurusu

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları 2021

 • Karaca Satış Danışmanı İş İlanları 2021
 • Karaca Satış Danışmanı Hakkında
 • Satış Danışmanlığı İçin İşe Alım Adımları Neler?
 • Karaca Kariyer.net İş İlanları
 • Boş Cv Örneği Doldur
 • Karaca Çalışma Şartları ve Personel Maaşları
 • İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?
 • Personel Alımı Yapılan Karaca Şubeleri
 • Karaca Satış Danışmanı İş İlanları – Ankara

1973 senesinde ufak bir atölyeyle kurulan Karaca bugünlerde Türkiye’de bir çok şehirde ve yurt dışı  mağazalarıyla hizmet sağlamaktadır. Ev tekstili, ufak ev aletleri, mutfak araçları, sofra ürünleri gibi çok sayıda seçeneği müşterileri için sunan firma, satış danışmanı iş ilanları ile bünyesine çok sayıda personel alımı yapmaktadır. İşe girmek isteyen fazla sayıda profesyonel satış sorumlusunu bünyesine katmayı arzulayan firmada kariyerli bir iş sizleri bekliyor.

Karaca Satış Danışmanı Hakkında

İş başvurusu için özellikle çok sayıda satış danışmanı ilanı veren Karaca’nın internet sitesinde de bu ilanlar bulunmaktadır. Eğer sizler de koşulları sağlıyorsanız ve satış danışmanlığı dalında bir kariyer planlıyorsanız bu husustaki bilgilere makalemizde yer vermekteyiz. Siz de satış danışmanlığı için personel alımı yapan firmada göz alıcı bir kariyere adım atabilirsiniz.

Satış Danışmanlığı İçin İşe Alım Adımları Neler?

Karaca’nın sitesinde bulunan ve çeşitli kariyer sitelerinde bulunan satış danışmanlığı için iş ilanlarına siz de başvurabilirsiniz. Bunun için bir CV göndermeniz veya başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Türkiye’nin bir çok şehrinde satış danışmanı için eleman arayan Karaca’da işe alım aşamaları sitelerdeki ve şirketin sitesindeki pozisyonlara online başvuru yaparak gerçekleştirilmektedir. Genelde satış danışmalığı kadrosu için en az lise mezunu şartı aranmaktadır.

Daha ardından gelen yanıt ile sizleri mağaza müdürleriyle mülakata çağıran firma adayları bilgilerine, becerilerine ve tecrübelerine göre değerlendirmektedir. Mülakat öncesinde ön bir telefonla görüşme yapılır. İş alımı için ihtiyaç duyulan pozisyonun biriminin yöneticisiyle görüşme ardından olumlu yanıt alınırsa adaylar evrak teslimini yaparak işe başlarlar. İlk günde personellere uyum eğitimleri verilir.

Ayrıca Karaca’nın genel müdürlüklerinde muhasebede, üretimde ve finans bölümlerinde, online ticaret, insan kaynakları alanlarında da çok çeşitli iş olanağı bulmak olabilecek. Bütün bunlara ek olarak farklı zamanlarda satış danışmanlığı için staj olanağı da sunulmaktadır.

Karaca Kariyer.net İş İlanları

Türkiye’nin en fazla tercih edilen iş arama platformu olan Kariyer.net, her gün binlerce iş arayan vatandaşı işverenlerle bir araya getirmektedir. İş arayanların bunun yanında işverenlerinde personel ve eleman alımı sırasında son derece kuvvetli bir köprü görevi görmesi kariyer.net’i bir numaralı tercih sebebi yapmaktadır.

Karaca iş ilanları da kariyer.net üzerinde son derece ilgi görmektedir. Bu platformdan yapılan personel ve eleman alımı ilanlarına başvurmak için ilk kez üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Kariyer.net adresinden alacağınız üyelik tamamen ücretsiz ve güvenlidir.

Site üzerinden üyelik oluşturduktan sonra otomatik olarak Cv oluşturmanız istenecektir. Kişisel bilgiler ve eğitim detaylarınız gibi bir çok ayrıntıyı dile getirdikten sonra online olarak Cv’nizi oluşturmuş olacaksınız. Daha ardından firma arama paneline girerek Karaca Group başlığı altındaki personel alımı yapılan açık pozisyonlara iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Boş Cv Örneği Doldur

Yazımızı buraya kadar takip ettiyseniz eğer Karaca’nin en fazla eleman – personel alımı yaptığı pozisyonlar ile ilgili detaylar sunmaya çalıştık. Bahsetmiş olduğumuz departmanlar dışında yönetici kadrosu, mavi yaka, stajyer ve engelli personel alımları ile mühim ölçüde iş olanağı sağlamaktadır.

Hangi pozisyon ve şirkete başvuracak olursanız olun sizlerinde yapması gereken en mühim şeylerin başında etkili bir Cv oluşturmak olacaktır. Bunu online platformlar üzerinden yapabileceğiniz gibi aşağıda yayınlamış olduğumuz boş Cv emsallarini bilgisayarınıza indirip de doldurabilirsiniz. Doldurmuş olduğunuz Cv yahut bir başka ifadeyle Özgeçmiş formunuzu Karaca insan kaynakları birimine elden yahut internet üzerinden iletebilirsiniz.

Boş CvÖrneğiBoş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

Karaca Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Çalışma şartları yönünden standartlar genelde Türkiye’deki bir çok şirkete göre daha uygun olan Karaca’da kariyer yaparak CV’nize mühim bir imza atma fırsatı sizleri bekliyor. Genel müdürlüklerde çalışan personel genelde hafta içleri 08:30 – 19:00 içinde çalışmaktadır. Karaca’da mağaza personelleri ise vardiyayla günlük 8 saat haftalık 6 gün olacak biçimde çalışıyor.

Karaca İş Başvurusu ŞartlarıKaraca İş Başvurusu Şartları
Karaca İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Karaca personel maaşları 2021 senesinde dolgun miktarda olup elemanlar  NET MAAŞ+PRİM alacak biçimde çalıştırılıyor. Ayrıca maaşa ek olarak servisle taşıma ve yemek olanakları da bulunmaktadır.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istediğimiz belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından rahatlıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu biçimdedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer KARACA İş İlanları İçin Tıklayınız.

Personel Alımı Yapılan Karaca Şubeleri

Karaca-Adana Burda Mağazası
Ahmet Remzi Yüreğir Mah. Erdal Acet Cad. No:1 Seyhan Adana
Karaca – M1 Adana AVM Şubesi
M1 Merkez Adana Alışveriş MerkeziYeni Mahalle Öğretmenler Bulvarı No:15/84Mağazano:99 Seyhan /Adana
Karaca – Adana Optimum AVM Şubesi
Adana Optimum Alışveriş Merkezi Sinanpaşa Mahallesi Hacı Sabancı Bulvarı No:28 Mağaza No: B1 M07 Yüreğir /Adana
ŞAHİNLER ELEKT. EV ALETL. MOB. EV TEKS. KUY.-FRANCHİSE
MİTHATPAŞA MAH. İNÖNÜ BULV. NO:40/B ADANA / CEYHAN
PINAR DİNÇER
TOROS MAH. ŞEHİTLER BULVARI NO:1/B ÇUKUROVA/ADANA

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları – Ankara

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az lise mezunu,
 • Hazır giyim alanında ve mağazacılıkta en az 3 yıl işinde uzman,
 • Mağaza satışlarının hedefler ışığında gerçekleştirilmesine destek olabilecek,
 • Kişisel imajına önem veren,
 • Modayı takip eden,
 • İletişim becerileri yüksek, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

İŞ TANIMI

 • Müşteri beklentileri ve tercihleri ışığında ürünleri müşteriye sunarak satışını gerçekleştirebilecek,
 • Mağaza içi ürünlerin sunumunu ve ürünlerin düzenini sağlamaktan sorumlu olacak,
 • Mağazacılık alanında kariyer amacında olan.
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 3 yıl profesyonel adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Tekstil, Giyim, Mağazacılık (Tekstil), Perakende
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu