Başvurular

Bingöl Belediyesi Zabıta Alımı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Bingöl Belediyesi Zabıta Alımı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021, iş başvurusu bölümünde Bingöl Belediyesi Zabıta Alımı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021 ile alakalı detaylara yer verdik.. Bingöl Belediyesi Zabıta Alımı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Bingöl Belediyesi Zabıta Alımı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021


Share on WhatsappShare on Whatsapp

Whatsapp

2021 yılı için Bingöl Belediyesi 16 zabıta alımı yapacağını açıkladı. İlan ayrıntıları ve başvuru linkini yazımıza ekledik.

 

  • Türk vatandaşı olmak.
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak yahut askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

İlana başvurmak için tıklayınız.

 


Share on WhatsappShare on Whatsapp

Whatsapp

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu