Başvurular

Kamu ve Özel Sektöre 456 Gümrük Memuru, Büro ve İdari İşler Personeli Alınıyor

Kamu ve Özel Sektöre 456 Gümrük Memuru, Büro ve İdari İşler Personeli Alınıyor, iş başvuruları bölümünde Kamu ve Özel Sektöre 456 Gümrük Memuru, Büro ve İdari İşler Personeli Alınıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Kamu ve Özel Sektöre 456 Gümrük Memuru, Büro ve İdari İşler Personeli Alınıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kamu ve Özel Sektöre 456 Gümrük Memuru, Büro ve İdari İşler Personeli Alınıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımız ile buluşturmaya sürdürmekteuz. 

Bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza çoğunluğu özel sektör şifrketi aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarını bir araya getirdik. Memur pozisyonlarına yapılan bu personel alım ilanlarına ilişkin tüm ayrıntılar şu biçimde.

İŞKUR ÜZERİNDEN MEMUR ALIMLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre alımlar Büro Memuru, İdari İşler Memuru ve Gümrülk Memuru kadrolarına yapılacak.

Türkiye geneli farklı şehirlerde yapılacak olan personel alımları en az lise mezunu düzeyinden yapılacak. Önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanlarında bulunan kadro kontenjan ayrıntı kısmı şu biçimde,

Özel sektör ve kamu kurumları için ilan edilen personel alım ilanlarına dair kontenjan ayrıntı kısmı

Büro Memuru (Genel) kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı: 443

Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı: 11

Gümrük Memuru kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı: 2

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilanları yayımlayan kurumların tespit ettikleri şartları incelemeleri gerekiyor. Bu başvuru şartları alım yapacak şirketin kendisine göre tespit ettiği özel koşullar ile alım yapılacak kadronun ayrıntı kısmına göre yapılacak. 

İlan metinlerinde bulunan ve adaylardan talep edilen genel başvuru koşullarını siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, firmalar aracılığıyla ilan edilen ve yukarıda bulunan her pozisyon için ayrı ayrı tespit edilen öğrenim şartını sağlanması, firmaların tespit ettiği yaş aralığında olunması ve 18 yaşından büyük olunması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf yahut tecilli olması, Varsa deneyim ve sertifika şartlarına haiz olunması. Bu şartlara ek her kadro ve ilan için Güvenlik soruşturması ve/yahut arşiv araştırması sonucunun olumlu olması. 

İLANLARA BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan metnine göre yapacaklar. İlanları incelemek ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirler. 

Gümrük Memuru kadrosu için TIKLAYINIZ

Büro Memuru kadrosu için TIKLAYINIZ

İdari İşler Memuru kadrosu için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden TYP ilanlarını incelemek ve profil oluşturma ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu