Başvurular

Kadın/Erkek Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Başvuruları İçin Süreç Başladı

Kadın/Erkek Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Başvuruları İçin Süreç Başladı, iş başvuruları bölümünde Kadın/Erkek Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Başvuruları İçin Süreç Başladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Kadın/Erkek Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Başvuruları İçin Süreç Başladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kadın/Erkek Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Başvuruları İçin Süreç Başladı

Senir Belediyesi, DPB aracılığıyla bir ilan yayımlayan alakalı birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını açıkladı. Isparta İli Keçiborlu İlçesi Senir Belediye Başkanlığı bünyesine yapılacak olam personel alımları ile alakalı olarak tüm bilinmesi gereken ayrıntı kısmı sizlerle paylaşmak istedik. 

İTFAİYE VE ZABITA ERİ ALIM İLANI

Senir Belediyesi aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların dikkat etmesi gereken hususlar şu biçimde,

Belediye her iki kadro için birer personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre en az 60 KPSS puanına sahip olan adayların başvurularını kabul edilecek. İlan için tespit edilen öğrenim şartına dair şartlar;

Seniz Belediyesi İtfaiye Eri alım ilanı için adayların en az lisans düzeyinde mezun olmalarını ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmalarını talep ediyor. Zabıta Memuru alım ilanı içinde belediye lisans mezunu ve B sınıfı ehliyet şartı istiyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İtfaiye Eri ile Zabıta Memuru alım ilanına başvuru yapacak adayların Senir Belediyesinin tespit ettiği başvuru koşullarını sağlamalarını istiyor. 

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak yahut askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı yahut bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması neticesinde vazifeye başlamasında bir sakınca bulunmamak. İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için sağlık yönünden kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 19 Mart tarihine kadar yapacaklar. Adaylar başvurularını ilan metinlerinde bulunan başvuru evrakları ile birlikte alakalı kuruma şahsen yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu