Başvurular

Isparta Belediyesi personel alımı ve iş ilanları 2022

Isparta Belediyesi personel alımı ve iş ilanları 2022, iş başvuru bölümüzde Isparta Belediyesi personel alımı ve iş ilanları ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Isparta Belediyesi personel alımı ve iş ilanları başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Isparta Belediyesi personel alımı ve iş ilanları

 • Isparta Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?
 • Isparta Belediyesi Güncel İş İlanları 2022
 • Isparta Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Isparta Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Isparta, Akdeniz Bölgesi’nde bulunan 250 bini aşkın nüfusuyla ülkemizin en mühim şehirlerinden biridir. Belediye aracılığıyla yapılan bilgilendirmede belediye bünyesinde eleman açığı olduğunu ve bunun için 2022 yılı içinde çok sayıda personel alımı yapıldığını dile getirdi. Peki Isparta Belediyesi personel alımı ne zaman yapılacak? Isparta Belediyesi eleman alımı başvuru şartları neler olacak, başvuru tarihleri ve diğer başvuru ayrıntıları ile ilgili detaylara haberimiz devamından varabilirsiniz.

Özellikle işsizlik sayılarının bi hayli hızlı bir artış trendine girmesiyle birlikte Isparta Belediyesi aracılığıyla yapılan personel alımı açıklaması Isparta ili ve ilçelerinde ikamet eden fazla sayıda kişiyi mutlu etti.  Son senelerda ortaya koyduğu projeler ile şehrin çehresini değiştirmek ve güzelleştirmek için mühim adımlar atan Yusuf Ziya Günaydın, bu çalışmalarına 2022 yılı içinde de durmaksızın sürdürmekte.  Yusuf Ziya Günaydın, bu değişimin devam edebilmesi için çalışma arzusu yüksek, yaratıcı genç beyinleri belediye bünyesinde istihdam etmenin mühim olduğunu her fırsatta tekrarlıyor. Bu anlamda belediye bünyesinde bulunan boş pozisyonlara 2022 senesinde çok sayıda işçi alımı, eleman alımı, memur alımı ve personel alımı gerçekleştirilecek. Bu ilanlarda itfaiye eri, zabıta eri, başkatip, muhasebeci, tabip, veteriner, fen memuru, zabıta memuru, daktilograf, memur, şoför, bekçi, hizmetli, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı yapılacak. Bunun bunun yanında aşağıda Isparta ili ve ilçeleri için kamu kurum ve kuruluşlar ile özel şirketlerce son haftalarda verilmiş iş ilanlarına da göz gezdirebilirsiniz. Isparta Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız ise haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Isparta Belediyesi Güncel İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Isparta İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Isparta Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan eleman alımı ilanları halen yayınlanmaya başlanmadı fakat detaylar ağır ağır netleşiyor. Isparta Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan çok sayıda personel alımı belediyenin kendi kaynaklarından finanse edilecek. Kadroya alınacak olan personeller ile, geçici alınacak işçiler için herhangi bir sınav şartı da bulunmayacak. Adaylar alakalı kadro ve pozisyon için bulunan özel başvuru şartlarını sağlamaları başvurmaları için yeterli olacak. Daha sonra başvuru şartlarına uyan adaylar sözlü mülakata çağırılacaklar. Sözlü mülakat aşamasını da başarıyla geçen adaylar Isparta Belediyesi bünyesinde çalışmaya hak kazanacak. Isparta Belediyesi çok sayıda personel alımı ilanı yalnızca merkezde değil aşağıda bulunan ilçeler için de gerçekleştirilecek.

 • Aksu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Atabey Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Eğirdir
 • Gelendost
 • Gönen
 • Keçiborlu
 • Senirkent
 • Sütçüler
 • Şarkikaraağaç Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Uluborlu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Yalvaç
 • Yenişarbademli

Isparta Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Isparta Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan çok sayıda eleman alımı için ilanlar halen yayınlanmadı. İlanlar yayına girdiği zaman alakalı ilanlara dair başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ile diğer mühim detaylar www.devlette.com üzerinde bulunacaktır. Harici olarak Belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu nedenten Belediye bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ilanların yayına girmesinı beklemeli ve söz edeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Isparta Belediyesi aracılığıyla online olarak vatandaşlara sunulmuş bir iş başvurusu bağlantısı ise bulunmamaktadır. Bu hususta sizleri yanıltan web adreslerine itimat etmeyiniz. Isparta Belediyesi iş ilanları ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebileceğiniz gibi aşağıda bulunan iletişim adreslerinden belediye ile de iletişim kurabilirsiniz.

 • Telefon : 0246 2116000
 • Fax: 0246 2120869
 • Mail : info@isparta.bel.tr


DİĞER ISPARTA İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ısparta iş ilanları hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan ısparta iş ilanları açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu