Başvurular

BEKO İş İlanları 2021! İş Başvurusu Formu ve İlan Detayları!

BEKO İş İlanları 2021! İş Başvurusu Formu ve İlan Açıklamaları!, başvurular bölümümüzde BEKO İş İlanları 2021! İş Başvurusu Formu ve İlan Açıklamaları! ile alakalı bilgi sahibi olmanızı istedik.. BEKO İş İlanları 2021! İş Başvurusu Formu ve İlan Açıklamaları! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Başlıklar

BEKO İş İlanları 2021! İş Başvurusu Formu ve İlan Açıklamaları!

Beko iş ilanları ve personel alımı yapılan Beko şubelerine ayırdığımız makalemizde; eleman ilanı yayına giren pozisyonlar, çalışma şartları, başvuru şartları, geniş bir şekilde iş olanakları ve Beko iş başvurusu formuna sayfamızdan varabilirsiniz.

Beko iş ilanlarıBeko iş ilanları
Beko Şubesi – İş İlanları

Beko İş İlanları ve İş Başvurusu

 • Beko İş İlanları ve İş Başvurusu
 • Beko Yükleme Boşaltma Operatörü İş İlanı
 • Beko İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
 • Beko Kariyer.net İş İlanları
 • Beko Çalışanlarına Sağlanan Olanaklar
 • Beko İş Başvuru Süreci ve Uygulamanız Gereken Adımlar
 • Beko İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar
 • Beko İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koç Holding aracılığıyla kurulan ve 1983 senesinden bu yana Türkiye’de beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren Beko, 1990 senesinde ihracata yönelmiş ve yurt dışı faaliyetlerine başlamıştır. Böylelikle yurt dışına satış yapan ilk Türk beyaz eşya şifrketi olmuştur.

2000 senesinde Beko Ticaret A.Ş bünyesinden çıkmış, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girmiştir. Kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle bir marka haline gelerek üretimini arttıran Beko, farklı departmanlarda ve farklı özelliklerde bir çok insana iş olanağı sağlamaktadır.

Bünyesinde hemen hemen 15 bin çalışanı barındırmakta ve sürekli olarak olarak güncel Beko iş ilanları yayınlayarak şirket bünyesine yeni çalışanlar kazandırmaktadır.

Beko Yükleme Boşaltma Operatörü İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Tercihen depo ve lojistik alanlarında deneyim sahibi,
 • Vardiyalı çalışabilecek, (08:00-16:00 – 16:00-24:00 – 24:00-08:00)
 • Bolu’da ikamet eden /edebilecek.
 • Dikkat ve sorumluluk sahibi,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Özverili bir biçimde çalışan,
 • Güçlü iletişim yetkinliklerine sahip,
 • Gelişime açık.
 • Depoya gelen ürünlerin araçlardan boşaltılması, gönderilecek ürünlerin araçlara yüklenmesi, depo içinde gerekli düzenlemelerin yapılması.
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli veya tecrübeli olmayan adaylar
Eğitim Seviyesi
İlk Öğretim(Mezun)

Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Lojistik
Departman
Yönetici
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
1
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu

Beko İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beko iş başvurusu sürecinde internet sitesinde veya diğer kariyer portallarında kendinize bir hesap açarak çeşitli departmanlardaki iş olanakları ile karşılaşabilirsiniz.

Kurumun resmi internet sitesinde bulabileceğiniz Beko iş başvurusu formu, çeşitli iller için açılan mühendislik, otomasyon, yazılım geliştirme, idari asistanlık, muhasebe, yönetim, teknik eleman veya stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyonlardaki Beko iş ilanları içermektedir. Bu kategorilerden kendinize uygun pozisyonu seçerek alakalı ilana başvuru uygulayabilirsiniz.Eğer kendinize hangi pozisyonun uygun bulunacağına karar veremez veya kendinize uygun pozisyon bulamazsanız Beko iş ilanları içinde bulunan “genel başvuru” ilanına da başvurabilirsiniz.

Genel başvuru yaptığınızda, şirkette uygun bir pozisyon açıldığı takdirde geri dönüş almanız olabilecekdir. İş başvurularınızı ilköğretim, lise, ön lisans veya lisans mezunu olarak uygulayabilirsiniz. Bay – bayan ve işinde uzman – deneyimsiz adaylar için full time ve part time iş ilanları bulunmaktadır. Buna ek olarak, engelli iş ilanları seçeneği de bulunduran Beko, herkese yönelik iş olanaklarıyla sektöre istihdam sağlamaktadır.

Beko Kariyer.net İş İlanları

İş başvuru kanalları içinde birden çok alternatif olduğundan bahsetmiştik. Birçok alternatif içinde belkide en popüler olanı ise kesinlikle Kariyer.net’tir diyerbiliriz. Bünyesinde barındırdığı binlerce firma portföyü ile hergün iş arayan bir çok birinin ilk adresi durumunda olan Kariyer.net, kolay arayüzü aracılığıyla ülkemizde en fazla tercih edilen iş arama platformları içindedır.

Bu nedenle Beko iş ilanlarıda Kariyer.net üzerinde hergün güncellenmektedir. Personel ve eleman alımlarının çoğunu bu platform üzerinden gerçekleştiren Beko insan kaynakları birimi, Kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvuru formlarını titizlikle incelemektedir. Yapılan değerlendirmeler neticesinde uygun görülen başvuru sahipleri ile yine Kariyer.net üzerinden irtibata geçen firma, yüzyüze görüşmek üzere sizi ofislerine davet etmektedirler.

Artık bildiğiniz üzere Kariyer.net adresinden faydalanabilmeniz için önce siteye üye olmanız gerekmektedir. Mail adresiniz ile siteye üye olduktan sonra yine site hizmetlerinden faydalanarak Cv ( Özgeçmiş ) oluşturup, tercih ettiğiniz Beko ilanlarına iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Beko Çalışanlarına Sağlanan Olanaklar

Şirket bünyesinde bulunan çalışanlarına çeşitli eğitim olanakları sunan Beko, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemektedir. Eğitimler, gelişen kabiliyetlerin şirkete ve insana daha yararlı bulunacağı düşünülerek yapılan uygulamalardır.

Verimliliği arttırma amacı ile uygulanan ödüllendirme yöntemi, çalışanları üstün performans göstermeye ve özverili olmaya sevk etmektedir. Beko, iş sağlığı ve güvenliğini önemseyerek çalışanlarına güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Beko İş Başvuru Süreci ve Uygulamanız Gereken Adımlar

Beko insan kaynakları, bünyesine yapılan iş başvurularını değerlendirerek doğru adayları sağlıklı metotlarla değerlendirip şirket havuzuna kazandırmayı amaçlamaktadır. Beko iş başvurusu süreci birkaç adımdan buluşmaktedir.

 • Öncelikle herhangi bir Beko iş ilanına başvurduğunuzda şirketin aday havuzuna eklenirsiniz.
 • Aday havuzunda bulunan iş başvuruları yetkili bireyler aracılığıyla incelenmekte ve uygun olduğu düşünülen adaylar görüşmeye davet edilmektedir. İnsan kaynakları yetkilileri aracılığıyla gerçekleştirilen bu görüşme ardından yabancı dil testi, kişilik entavteri ve sayısal – sözel yetenek testleri uygulanır.
 • Testler ardından yeterli bulunan adaylarla ikinci bir görüşme ayarlanır. Yapılacak olan ikinci görüşmede adaylarla ortak değerleri ve yetkinlikleri sorgulayan konuşmalar gerçekleştirilmektedir.
 • Beko iş başvurusu sürecinin bir ve ikinci görüşmelerini başarıyla tamamlayan adaylar “Değerlendirme Merkezi” uygulamasına katılırlar. Değerlendirme Merkezi uygulaması aracılığıyla aranılan pozisyonlara yönelik grup yahut bireysel çalışmalar yapılır. Bunun yanında aranan yetkinlikler geniş bir şekilde olarak gözlemlenebilir.
 • Değerlendirme merkezi uygulamasında başarı gösteren adaylar için bir sonraki adım üst yönetim görüşmesidir.
 • Üst yönetim görüşmesinde uygun pozisyonlara seçilen adaylara pozisyon ile ilgili bilgi verilir. Ücret ve yan haklar ile ilgili bilgilendirme yapılarak iş teklifinde bulunur.
 • Aday ile anlaşma sağlandığında işe giriş işlemleri yapılır ve adaylar oryantasyona alınır.

Beko iş ilanlarını takip edenler için hazırladığımız makalemizde, başvuru süreci ve firmayla alakalı detaylar sunmaya çalıştık. Açık pozisyonlar ve personel alımı yapılan Beko şubeleri sürekli olarak yenilenirken, Beko ile alakalı en güncel açıklamaları sitemiz üzerinden takip edebilir, paylaşmış olduğumuz başvuru formu ile müracaatınızı yapabilirsiniz.

İş Başvurusu

Beko İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Beko iş ilanlarına ayırdığımız sayfamızı ilk paylaşımı yaptığımızda, başvuru süreci ile alakalı aklınıza takılan soruları bize yöneltmenizi istemiştik. Bunun neticesinde özellikle;

 • Beko iş başvurusu nasıl yapılır?
 • Beko iş başvurusu İşkur’dan yapılabilir mi?
 • Beko iş ilanlarına şubeden başvuru yapılıyor mu?
 • Ankara ve İstanbul için Beko iş başvuruları ne zaman başlar?

gibi birden fazla soruyla karşı karşıya geldik. Beko iş başvurusu ile alakalı sizden gelen soruların yanıtlarına yazımızın devamında varabilirsiniz.

Beko İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beko iş başvurusu süreciyle alakalı yazımızın içinde geniş bir şekildeca bahsetmiştik fakat, yine de kısaca üzerinden geçmekte yarar var.

Beko iş ilanlarına başvuru yapabilmek için;

 • Kariyer.net
 • Yenibiris.com
 • Secretcv.com
 • Personelalimi.web.tr

gibi platformlar üzerinden müracaatınızı yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu