Başvurular

İŞKUR’da 4 Bin 500 TYP Personel Alım İlanı Yayımladı

İŞKUR’da 4 Bin 500 TYP Personel Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde İŞKUR’da 4 Bin 500 TYP Personel Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR’da 4 Bin 500 TYP Personel Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR’da 4 Bin 500 TYP Personel Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu’nun İş İlanları sayfasında yeni haftanın başlamasıyla yeni TYP Personel alım ilanları yayımladı. Farklı şehirlerde bulunan kamu kurumları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşmak istedik. 

İŞKUR TYP ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinde yayımlanan yeni ilanlar Tokat, Adana, Gaziantep, Bingöl, Edirne, Kayseri, Diyarbakır ve Kırşehir’de bulunan kamu kurumlarına yapılacak. 

İlanlara göre alım yapacak kurumlar içinde valilikler, kaymakamlıklar, müftülükler, adliyeler, okullar, il sağlık müdürlükleri gib kurumlar yer alıyor. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

TYP personel alım ilanlarına başvuru koşulları sabit olup İŞKUR aracılığıyla adaylara açıklamaluyor. İŞKUR’un internet sitesinde bulunan bilgilere göre Toplum Yararına Program kapsamı içinde yayımlanan personel alım ilanlarına aşağıda bulunan başvuru koşullarını sağlayan adayların başvuruları kabul ediliyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün saygınlığıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak.

TYP İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

TYP kapsamı içinde yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla yapabilirler. Bulunduklar il yahut ilçelerde bulunan İŞKUR Müdürlüklerine giden adaylar TYP ilanı başvurularını şahsen yapabilirler. 

TYP İlanları için bir diğer başvuru yöntemi ise internet üzerinden başvuru yapmak. Böylelikle başvuru yapacak adaylar İŞKUR’un internet sitesine üye olduktan sonra başvurularını elektronik olarak yapacaklar. 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

İlanlara ulaşamak isteyen adaylar için bağlantıyı aşağıda Kamu İlanları olarak siz değerli okurlarımıza verdik. Bu bağlantı ile TYP İlan Arama sayfasına ulaşacaksınız. Burada bulunan Ara butonuna hiçbirşey yazmadan basarsanız tüm  ilanları görüntüleyebilirsiniz.

İŞKUR TYP İlan Arama sayfası için TIKLAYINIZ

TYP alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu